Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLG G4 Android Marshmallow ile tanışıyor

  LG G4 Android Marshmallow ile tanışıyor

  Bild_LG-G4-Lifestyle_01

  LG G4 kullanıcıları, herkesin merakla beklediği Android 6.0 Marshmallow sürümünü yükleyip kullanabilecekler. İşte detaylar…

  Google’ın kısa süre önce tanıttığı Nexus cihazları ile birlikte kısa süre içinde çok sayıda akıllı telefon ve tablet modeli ile buluşacağı bildirilen en son Android işletim sistemi Marshmallow’a dair LG’den sevindirici bir haber geldi. Türkiye’de yoğun ilgi ile karşılanan LG G4 modeli, Android Marshmallow alan ilk akıllı telefonlardan biri oluyor…

  LG Electronics, Android işletim sisteminin en son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow’u LG G4 kullanıcılarıyla buluşturuyor. Android’in yeni işletim sistemi kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak birçok yenilik içeriyor. İşte birkaç örnek…

  Sadeleştirilen uygulama izinleriyle artık uygulamaların erişebildiği bilgileri yönetmek çok daha kolay hale geliyor. Bununla birlikte uygulamaların erişim ayarları sadece yükleme sırasında değil her zaman erişilebilir ve düzenlenebilir halde olacak.

  Android 6.0 Marshmallow, titreşim ve sesli mod için sessizlik özelliğinin yanında tüm seslerle ya da sadece bildirimler ve alarmları kapsayacak şekilde ayarlanabilen yeni “Do Not Disturb” modunu içerecek.

  Yeni eklenen Doze Modu ise telefon kullanılmadığı zamanlarda arka planda çalışan belirli uygulamaları kapatarak pil ömrünü önemli bir miktarda uzatıyor.

  Android-Marshmallow

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan LG Electronics Mobil İletişim Bölümü Başkan Yardımcısı ve Pazarlama İletişimi Başkanı Chris Yie şunları söyledi:

  “Google ile yaptığımız yakın çalışmalar sonucunda, Android 6.0’ı LG G4 ile birlikte kullanıcılarımıza sunuyoruz. LG olarak her zaman en son teknolojiyi en hızlı şekilde kullanıcılarımıza sunmakla beraber en iyi hizmeti sağlamak için yaptığımız detaylı çalışmalar da LG’nin kullanıcılarını mutlu etmeye yönelik kararlılığını gösteriyor”.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN