LG’den ekranı çıkarılabilen amiral gemisi geliyor!

0

Xiaomi Mi 9, Galaxy S10 gibi amiral gemi modellerinin tanıtılması ile birlikte gözler diğer akıllı telefon üreticilerine çevrildi. Son dönemde sektörde popülerliğini kaybeden LG’nin yeni amiral gemisi de merak edilen telefonlar arasında yer alıyor. Güney Koreli teknoloji devi LG V50 ThinQ için heyecan verici bir paylaşım yaptı.

Bu yıl akıllı telefon dünyasının trendlerinden birisi de, katlanabilir ekranlar. Geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirilen Galaxy Fold ile Samsung bu konuda ilk adımı atarken, Huawei’nin de kısa bir süre içerisinde ilk katlanabilir ekranlı modelini duyurması bekleniyor.

LG V50 ThinQ ekranı çıkarılabilen bir telefon olabilir!

Ancak, LG’nin bu konuda çok daha çılgınca bir fikri var. LG’ye yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre LG V50’de isteğe bağlı olarak kullanılacak ve istendiğinde kolayca çıkarabilecek bir ikincil ekran üzerinde çalışılıyor. Küçükte olsa LG V serisinde iki ekran kullanımına uzun süre devam edildi.

Bu kapsamda ikinci ekran konusunda LG’nin sınırları zorlamak istediğini söylememiz yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda standart kapak işlevini yerine getirmesine beklenilen bu ikinci ekran bir aksesuar olarak sunulacak.

Cevap bırakın