LG CineBeam 4K projektör CES 2019’da tanıtılacak

0

LG’nin CES 2019’da tanıtacağı yeni CineBeam projektörü, yapay zeka teknolojisiyle daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve şaşırtıcı görüntü kalitesi vaat ediyor. İşte detaylar…

LG, CES 2019’da kısa mesafeden görüntü teknolojisine (UST) sahip ikinci nesil CineBeam Laser 4K projektörünü (model HU85L) tanıtacak. LG’nin CES 2019 İnovasyon Ödülü’nün de sahibi olan cihaz; duvar, zemin veya tavan gibi herhangi bir düz yüzeyde çarpıcı 4K görüntü yansıtabilen kompakt tasarımıyla rakipleri arasından kolayca sıyrılabiliyor.

UST teknolojisine sahip LG CineBeam Laser 4K, duvardan 5 cm’den biraz daha fazla uzağa yerleştirilerek 90 inçlik diyagonal bir görüntü oluşturabiliyor. 18 cm uzağa yerleştirildiğinde ise projektör, 120 inç büyüklüğünde ve oldukça parlak bir görüntü üretiyor.

2,500 ANSI lümen ve 4K UHD çözünürlüğü sunan LG CineBeam Laser 4K, izleyicideki sanal gerçeklik hissini artırıyor. HU85L projektör, geniş renk gamı sayesinde yüksek doğrulukta renk üreterek, görüntülenen her resmin gerçekliğini artırıyor, ayrıca mükemmel bir siyah seviyesi de sunuyor. LG CineBeam’da bulunan USB, Ethernet ve HDMI bağlantı seçenekleri izleyenlere film, şov gibi farklı içerikteki görüntüleri de izleme fırsatı sunuyor.

“Piyasada tek…”

uyla ilgili açıklama yapan LG’nin IT Bölüm Başkanı Jang Ik-hwan, “Yeni CineBeam projektör, Yapay Zeka Teknolojisinin rahatlığıyla 4K görüntüleme deneyimini muhteşem bir şekilde birleştiriyor. Piyasada şu an bu cihazın özelliklerine sahip başka bir projektör olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz” dedi.

Cevap bırakın