LG Centum System ile tanışın

0

Almanya’da düzenlenen IFA 2018’in yıldızlarından biri de LG Centum System buzdolabı oldu.

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG, Almanya’da düzenlenen tüketici elektroniği odaklı IFA 2018 fuarı kapsamında alttan soğutmalı buzdolabı Centum System’ı tanıttı.

Kullanım kolaylığı ile öne çıkan Centum System, enerji verimliliğinde de iddialı. Buzdolabının güç kaynağı olan LG’nin Inverter Lineer Kompresörü’nün, geleneksel kompresörlerden yüzde 32 enerji verimliliğine sahip olduğu belirtiliyor. Firma iddiasına göre bu sayede elektrik faturalarından tasarruf yapmayı kolaylaştırıyor.

Gelişmiş Inverter Lineer Kompresör ayrıca belirgin şekilde güvenilirliği ve sağlamlığı da artırıyor. Titiz bir şekilde yapılan ürün testleri LG’nin Inverter Lineer Kompresörü ile donatılmış Centum System buzdolaplarının günlük kullanımda çok daha az yıprandığını ve yüzde 25 daha az ses çıkardığını da kanıtlıyor. Aynı araştırma buzdolabının temel teknolojisinin ortalama ömrünün diğer rakip ürünlerin çok ötesinde, 20 yıla yakın olduğunu da belirtiyor.

Tazeliği güçlendirici özellikler

Yeni Centum System buzdolabı, tazeliği güçlendirici birçok özelliğe de sahip. Linear Cooling ısı dalgalanmalarını ±0.5˚C’de tutarken Fresh Balancer ve Fresh Converter kullanıcılara nem ve sıcaklık üzerinde basitleştirilmiş bir kontrol veriyor ve böylece her tür yiyecek çeşidi için ideal koşulları yaratıyor.

Ayrıca DoorCooling+ soğuk havayı buzdolabının üst kısmından başlayarak dolaştırdığı için ön kapıdaki sepet gibi ulaşılması zor yerlerde bile aynı sıcaklığın olmasını sağlıyor.

Cevap bırakın