LG AI OLED TV’ye ödül

0

LG Electronics; Beyaz Eşya, CES 2018’de Ev Eğlence Sistemleri ve Mobil İletişim kategorilerinde 90’ı aşkın ödülün sahibi olurken AI OLED TV modeline en iyi TV ödülü geldi.

Üst üste dördüncü kez “En İyi Televizyon” ödülüne layık görülen LG Electronics, “AI OLED TV” (C8 Modeli) başta olmak üzere, CES 2018’de toplamda 90’dan fazla ödül kazandı. LG, InstaView ThinQ buzdolabı ve 4K UHD projektör ile “CES 2018, Fuarın En İyileri” alanında birçok ödülün de sahibi oldu.

LG, En İyi İnovasyon Ödülü’nü kazanan “LG 4K UHD Projektör” de dahil olmak üzere CES 2018’de Beyaz Eşya, Ev Eğlencesi ve Mobil İletişim kategorilerinde 19 İnovasyon Ödülü’nün sahibi olurken; Engadget, The Verge, Digital Trends, Mashable, SlashGear, TechRadar, Pocket-Lint, T3, Stuff Magazine ve diğer birçok yayından da övgü almayı başardı.

LG, CES 2018’de birçok yeniliği tüketicilerle buluşturdu. Beyaz Eşya ve Ev Eğlence Sistemleri alanlarında önemli ürünler tüketicilerin beğenisine sunulurken, CES’de 10’dan fazla ödül kazanan, ThinQ AI ile geliştirilen ve Google Asistan özelliğine sahip ilk TV olan “LG SIGNATURE AI OLED TV W8” dikkatleri üzerine çekti. CES’in kazananları arasında yer alan LG InstaView ThinQ buzdolabı ise, LG’nin webOS platformu ve Amazon Alexa entegrasyonu sayesinde alışveriş yapmayı, müzik dinlemeyi, hava durumunu kontrol etmeyi, takviminizi yönetmeyi daha basit hale getirirken, aerodinamik bir gıda yönetim sistemi sunuyor.

LG, bu ürünlerin yanı sıra LG AI OLED TV’lerin performansını bir adım öteye taşıyan yeni α (Alpha) 9 akıllı işlemciyi ve olağanüstü akıllı telefon LG V30’un ‘Raspberry Rose’ rengini de tüketicilerin beğenisine sundu.

Cevap bırakın