Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelLG 97 inçlik ‘dev’ OLED evo modeli ile geliyor!

  LG 97 inçlik ‘dev’ OLED evo modeli ile geliyor!

  LG, en yeni görüntü teknolojilerinden yararlanan büyük ekran TV’lerin geniş ürün yelpazesi ile Premium TV pazarındaki lider konumunu sağlamlaştırıyor.

  LG Electronics (LG), dünyanın en büyük OLED TV’si olan Galeri Tasarımı LG OLED evo 97G2 modelinin yakında küresel pazarlarda satışa sunulacağını duyurdu. Önemli pazarlar için piyasa çıkış tarihleri önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

  97G2, büyük ölçülerde sürükleyici görüntüleme deneyimi sunmak için LG’nin kendinden aydınlatmalı OLED teknolojisinden yararlanan, hayranlık uyandıran 97 inç’lik bir ekrana sahip. Şimdiye kadarki en büyük ekran boyutunun gelmesiyle, LG’nin 2022 OLED TV serisi artık 42, 48, 55, 65, 77, 83, 88 ve 97 inç seçenekleriyle pazarda ayrışıyor.

  Arka arkaya dokuz yıldır küresel premium TV pazarının tartışmasız lideri1 olan LG OLED, dünya çapında milyonlarca tüketicinin tercihi haline geldi. OLED TV’ler, kusursuz siyahlar, inanılmaz doğallıktaki renkler ve sonsuz kontrast oluşturmak için birbirinden bağımsız açılıp kapatılabilen, kendinden aydınlatmalı pikseller kullanıyor. Arka aydınlatma gerektirmeyen OLED, esnek ve kıvrılabilir TV’ler gibi benzeri görülmemiş bir form oluşturulmasına olanak tanıyor.

  Öte yandan LG, kısa süre önce tamamlanan IFA 2022’de, unutulmaz seyir deneyimleri yaşamak için tasarlanmış, her geçen gün sayısı artan üstün, ultra geniş ekran boyutlarını içeren, geliştirilmiş premium TV serisinin bir parçası olan yepyeni modeli, 97G2’yi tanıttı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN