LG 8K TV’ler, oyun keyfini bir üst seviyeye taşıyor

0

NVIDIA GeForce RTX 30 GPU destekli dev ekran LG OLED TV’lerle gerçek 8K kalitesinde aksiyon…

8K OLED TV’leri satışa sunan ilk TV üreticisi olan LG, ilk NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU destekli 8K TV’leriyle yine bir endüstri standartı belirledi.

Şirketin 8K tam bant genişlik desteği sağlayabilen 3.Nesil α (Alpha) 9 AI işlemcisinden güç alan LG 8K OLED TV, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara, 33 milyondan fazla OLED piksele sahip benzersiz ekranında etkileyici oyun deneyimini sunmaya hazırlanıyor.

LG OLED TV’ler, kendinden aydınlatmalı OLED piksel teknolojisi ve Değişken Yenileme Hızı (VRR), ultra hızlı tepki süresi ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) gibi en üstün oyun teknolojilerini desteklemesi nedeniyle uzun süredir dünyanın en gelişmiş oyun TV’leri arasında kabul ediliyor. NVIDIA G-SYNC® Uyumlu LG OLED TV kullanıcıları, en yaygın sorunlardan olan titreme, yırtılma veya takılma olmadan pürüzsüz, sürükleyici bir oyun deneyimi için GeForce RTX 20 Serisi ve GTX 16 Serisi GPU’larla en sevdikleri oyunların keyfini çıkarabiliyorlar.

LG’nin OLED ve NanoCell 8K TV’lerindeki 3.Nesil α (Alpha) 9 AI işlemci, gerçek zamanlı ışın izleme performansını yeni bir seviyeye taşıyor ve oyun için optimize edilmiş görüntü ve performansta yeni bir standart belirliyor. Saniyede 60 kare hızında 8K içerik sunabilen ve şaşırtıcı 48Gbps hızları işleyebilen LG 8K OLED TV ve NVIDIA® GeForce RTX 30 Serisi GPU’da 8K oyun oynamak ve hiç olmadığı kadar keyif veriyor.

Cevap bırakın