LG 2020 model gerçek 8K TV Serisini CES 2020’de tanıtıyor

0

Gelişmiş 3. Nesil Alpha 9 AI işlemci ile optimize edilmiş görüntü ve ses, LG’nin şaşırtıcı 8K TV serisinde…

Gerçek 8K deneyimini sunan LG, genişletilmiş 8K TV ürün gamını önümüzdeki hafta CES 2020’de tanıtıyor. Toplamda sekiz modelden oluşan LG 8K TV serisinde, mevcut 88 ve 75 inç ekran seçeneklerine ek olarak 77 ve 65 inç modelleri de bulunuyor.

Yeni 2020 8K TV serisi, 88 ve 77 inçlik LG SIGNATURE OLED 8K TV‘leri ve LG NanoCell TV’leri içeriyor. LG SIGNATURE OLED 8K ve LG 8K NanoCell TV’nin CTA tarafından belirlenen 8K Ultra HD görüntü standartlarının çok üstünde bir performans sergilediği TÜV Rheinland gibi güvenilir bağımsız belgelendirme kuruluşlarınca doğrulanmıştı.

LG 8K TV’ler sadece Gerçek 8K deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerine Gerçek 8K deneyiminin keyfini çıkarmanın kolay yollarını da gösteriyor. Yeni modeller HEVC, VP9 ve YouTube’un da desteklediği AV1 gibi codec bileşenlerini destekleyerek HDMI ve USB dijital girişlerinden özgün 8K içeriği oynatma desteği sunuyor.

LG’nin en yeni 8K TV’leri üçüncü nesil α 9 AI İşlemci ile yüksek performans sunuyor. Derin öğrenme algoritması sayesinde, milyonlarca içeriği analiz ederek görüntü ve ses kalitesini yükseltiyor.

Üçüncü nesil Αlpha 9 işlemcinin gelişmiş AI Görüntü özelliği, ekrandaki yüzleri ve metinleri tanıyabiliyor, daha doğal cilt tonları ve daha net yüz detayları ile daha okunabilir yazı karakterleri sağlamak için görüntüyü otomatik olarak ayarlıyor.

Cevap bırakın