Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürLensbaby’den akıllı telefonlara özel yeni lensler

  Lensbaby’den akıllı telefonlara özel yeni lensler

  CMK-slide-05

  Akıllı telefon ve tabletler için geliştirdiği minimalist lensleri ile adeta fenomene dönüşen Lensbaby, Android’li telefonların yanı sıra iPhone serisi ile uyumlu yeni modellerini duyurdu. Şirketin yeni modelleri, Creative Mobile Kit (Yaratıcı Mobil Kit) adlı serisine eklenirken ilgili aksesuarlar üç ayrı seçenek sunuyor; iki adet lens ve daha çok uzun pozlama için geliştirilen bir monopod.

  Lensler LM20 ve LM30 model kodları ile geliyor. Yaratıcı fotoğraf kareleri için geliştirilen lensler ise ürün tanıtımı ile birlikte yayınlanan görsellere çarpıcı sonuçlar sergiliyorlar. Monopod ise lensle birlikte kullanımın yanı sıra destek olarak tek başına da kullanılabiliyor.

  CMK-slide-02-copy

  Lensbaby LM20 bulanık arka plan üzerinde keskin portre ve benzer çalışmalar için ideal özelllikler sergiliyor.

  CMK-slide-04-copy

  Lensbaby LM30 ise yansımalarla çevrili keskin odaklama görüntüleri sağlıyor. Her iki model için de kullanım için Lensbaby mobil uygulamasına gereksinim duyulmadığı belirtilirken uyumlu olduğu cihazlar ise oldukça geniş bir yelpaze sunuyor…

  Android Jelly Bean ve üstü Android cihazlarla kullanılabileceği kaydedilen Lensbaby LM20 ve LM30’un Apple tarafında ise iPhone 5, 5s, 5c ve iPhone 6/iPhone 6 Plus ile uyumlu olduğu resmi olarak açıklandı.Ürünlerin fiyatlarının ABD’de 90 dolardan başlayacağı belirtildi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN