Lenovo’ya yapay zeka dopingi #CES2019

0

Lenovo, yeni akıllı cihazları ile yapay zekada ulaştığı seviyeyi gözler önüne seriyor…

ABD’nin Las Vegas şehrinde devam eden yılın ilk büyük teknoloji fuarı CES 2019 kapsamında önde gelen tüketici elektroniği şirketlerinin duyuruları dikkat çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni akıllı cihazlarını tanıtan Lenovo, adeta gövde gösterisi yaptı.

Google iş birliği ile geliştirilen Lenovo Smart Clock, akıllı ev kontrolü ve çoklu oda ses gruplaması ile en sevdiğiniz müzikleri dinlemenize olanak tanıyor.

Yeni Android ikisi bir arada tablet Lenovo Smart Tab ise Alexa özelliği ile dikkat çekiyor.

AMOLED ekranlı ve yeni Laser Presenter özellikli Yoga Mouse’a sahip yeni Yoga S940, Yoga A940 ve Yoga C730’daki teknolojiler işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenize ve hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı oluyor. Yapay zeka desteğine sahip olan Yoga S940, ilgi çekici bir özellik olarak yokluğunuzu algılayabiliyor ve verilerinizi diğerlerinin görmesini gizlemek için ekranınızı kilitliyor.

Yoga C730

Her tür kulaklıkla uyumlu sarmal ses sağlayan Dolby Atmos özelliği ve JBL hoparlörleriyle donatılmış olan 15 inçlik Yoga C730 ikisi bir arada dönüştürebilir dizüstü bilgisayarı, 4K’ye kadar bir AMOLED ekranla yükseltilebiliyor. AMOLED, yüksek kalitede çözünürlük için inanılmaz derecede renk netliği ve kontrast ile belirgin ölçüde daha canlı görüntüleme deneyimi sunuyor.

Son olarak Lenovo, iki aksesuarı tek bir üründe birleştirip lazer sunum özellikli Yoga Mouse’un yeni neslini tasarladı. Bu yenilikçi aygıt, tek bir bükme hareketiyle, bu ürün tam işlevli bir lazer sunum kumandasına dönüşüyor.

Cevap bırakın