Lenovo’nun ThinkPad portföyü daha çok üretkenlik sunuyor

0

Lenovo, yeni ThinkPad dizüstü bilgisayar portföyünde yalnızca inovasyon atılımlarıyla değil, geniş kapsamlı müşteri seçenekleri de sunarak teknolojinin sınırları zorlamaya devam ediyor. Hibrit çalışmaya güç veren üstün teknoloji yeni ürünler tasarım yoluyla gelişmiş bir güvenlik sunuyor. 

Lenovo’nun ThinkPad portföyüne eklediği son ürünler olan, gelişmiş iş birliği ve bağlantı özellikleriyle hibrit bir iş gücünü desteklemek üzere tasarlanmış X13 ve X13 Yoga 3. nesil ile ThinkPad L serisi dizüstü bilgisayarların üçüncü neslini kullanıcılara sunuyor. CES etkinliğinde tanıtılan en son ThinkPad X1 ve yepyeni Z serisi ile yakın zamanda duyurulan yenilikçi ThinkPad X13s ve yenilenmiş T serisinin ardından, piyasadaki en kapsamlı dizüstü iş bilgisayarı ürün gruplarından biri, ThinkPad X ve L serileriyle tamamlanıyor.

Lenovo, Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2022’de de sekiz adet yeni dizüstü bilgisayarımızı tanıtırken de tasarımlarında herkes için daha fazla bağlanabilirlik, bilgiye, iletişime ve küresel iş birliğine daha fazla erişim sunmak amacıyla yola çıktıklarını aktarmıştı. Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıtılan ve büyük ilgi çeken ürünlerden biri olarak 28 saat batarya süreli, Qualcomm Snapdragon işlemcili Lenovo ThinkPad X13s ürünü öne çıkmıştı. Tanıtılan bu ürünler Türkiye’de de satışa sunulacak.

Tasarım, inovasyon ve kalite

Müşterilere en iyi seçenekleri sunmak için geliştirilen ThinkPad’de, tasarım, inovasyon ve kalite prensipleri temel alınarak yola çıkıldı. Hibrit çalışmaya güç veren temel özellikleri geliştirmeye yoğunlaşan en yeni dizüstü bilgisayarlar, Dolby Voice®, FHD kamera, Wi-Fi 6E1, 5G sub62 ve 4G LTE3 kablosuz WAN ile seçili modellerde batarya seçenekleriyle, taşınabilirliği hedefleyen hafiflik ve uzun pil ömrü arasında en iyi dengeyi sağlıyor.

Cevap bırakın