Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLenovo’dan Vibe markasına ilişkin açıklama

  Lenovo’dan Vibe markasına ilişkin açıklama

  lenovoMobil teknoloji dünyasında yükselişteki şirketlerden biri de Lenovo. Akıllı telefonları ile küresel düzeyde bilinirliğini oldukça artıran markanın, Google’dan Motorola’yı satına almasının ardından ivme kazandığı da gerçek. Çin merkezli üreticinin gelecek stratejilerine yönelik son aylarda gündeme gelen iddialardan birine resmi olarak açıklık getirildi.

  Lenovo’nun Motorola markasının tanınırlığı üzerinden akıllı telefon pazarına dair stratejilerine yön vermeyi planladığı ve Lenovo Vibe markası altında gelecekte model çıkartmayı durduracağı kimi kesimlerce öne çıkarılıyordu. Çeşitli analistler tarafından da desteklenen bu iddia, Lenovo tarafından direkt olarak yalanlandı.

  Lenovo_S90__282_29

  Vibe devam edecek 

  Lenovo, daha önceki rapor ve iddiaların aksini vurgulayarak Vibe’ın mobil ürün gamları adına önemini koruduğunu açıkladı. Ayrıca dünya genelindeki seçkin piyasalarda büyümeye devam etmenin öncelikli hedefler arasında olduğu vurgulandı. Şirket nezdindeki resmi bildiri, söylentilere son vermiş oldu.

  Kısa süre önce Vibe X3 adını alan yeni bir Android’li akıllı telefon modeli duyuran Lenovo, sadece Motorola temelinde ilerlemeyi düşünmediğine dair güçlü bir işaret sunmuştu. Motorola Moto 360 ve üretilen diğer modellerle özellikle ABD pazarında önemli oyunculardan biri olan Lenovo, Vibe markasıyla da global ölçekte ilerlemeye devam ediyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN