Lenovo’dan 3 arka kameralı model geliyor

0

Arka kısmında üç adet kamerası bulunan Android işletim sistemine sahip akıllı telefon Lenovo Z5s’in 18 Aralık 2018’de tanıtılacağı açıklandı. İşte detaylar…

Akıllı telefon rekabeti açısından yılın son günlerinin de hareketli geçtiğini belirtmek mümkün. Bu kapsamda yeni modeller de günyüzüne çıkmaya devam ediyor. Uzun süredir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirmeyen Lenovo da bu anlamda öne çıkmayı biliyor. İşte 2018’in sonunda gelecek olan bu modellerden biri Lenovo’nun üç arka kameralı akıllı telefonu Z5s.

18 Aralık’ta Çin’in başkenti Pekin’deki küresel Lenovo merkezinde tanıtılacağı duyurulan Z5s, iddialı özellikleri ile dikkat çekecek.

6.39 inçlik ekranla gelecek…

Doğruluğu kesin olan bilgilere göre Lenovo Z5s, 6.39 inçlik ekranla gelecek. Oldukça büyük bir ekrana sahip olacağı anlaşılan cihazın ağırlığı ise henüz bilinmiyor.

3 arka kamera…

3210 mAh pil kapasitesi bir nebze düşündürücü olsa da cihazın donanımının merkezini güçlü Snapdragon 845 ya da Snapdragon 710 oluşturacak. Elbette arka yüzünde üç adet kameranın konumlandırılmış olması öne çıkan ayrıntıları arasında. Bu yönüyle Huawei P20 Pro’ya göz kırpttığını belirtebiliriz.

Öte yandan Android işletim sistemine sahip akıllı telefonun kamera özelliklerine ilişkin herhangi bir ayrıntı bulunmuyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya

Cevap bırakın