Lenovo Z6 özelliklerinin bir kısmı ortaya çıktı!

0

Lenovo tarafından önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Z6 ailesi, içerisinde üç farklı cihazı barındırıyor. Bu cihazlardan temel model olan Lenovo Z6 özellikleri ortaya çıktı!

Lenovo Z6 özellikleri şirket yöneticisi tarafından açıklandı!

L78121 kod numaralı modelin Lenovo Z6 modeline ait olduğunu doğrulayan Lenovo Group Başkan Yardımcısı Chang Cheng, söz konusu modele ait özelliklerin bir kısmını içeren belgeyi internet üzerinden paylaştı. Geçtiğimiz süreçlerde Geekbench üzerinde ortaya çıkan modelin özellikleri, bu sayede biraz daha netleşmeyi de başardı.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Lenovo Z6 Snapdragon 730 işlemciden gücünü alacak. Z6 Pro modelinin Snapdragon 855 ve alt modelin de Snapdragon 710 işlemciden gücünü alacağını düşündüğümüz de, bu durumun mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Söz konusu belgelerde işlemcinin modeli God U olarak isimlendirildiği için, belge üzerinden bir yorum yapmak pek mümkün olmuyor. Bununla birlikte paylaşılan belge, kamera özellikleri hakkında kesin bilgiler vermekte.

Söz konusu belgelere göre Lenovo Z6, Sony lensi ile güçlendirilen üçlü kamera kurulumu ile kutudan çıkacak. Yaklaşık 4,000 mAh bataryaya sahip olması beklenen model, Lenovo’nun orta-üst segment çizgisindeki yerini dolduracak.

Cevap bırakın