Lenovo Yoga dizüstü bilgisayar serisi yenilendi

0

Lenovo, beş yeni Yoga dizüstü bilgisayarla tarz, güç ve taşınabilirliği bir arada sunuyor. Cesur bir inovasyon ile ayrıcalıklı bir ürün deneyimi sunan yeni Lenovo Yoga ürünleri, kullanıcılar için daha akıllı teknolojiyi gündelik yaşamın en önde gelen unsuru haline getirecek.

Lenovo, beş yeni Yoga dizüstü bilgisayarını görücüye çıkardı. Daha akıllı teknolojiyi gündelik yaşamın bir parçası haline getirecek beş yeni Yoga ürünü tarz, güç ve taşınabilirliği bir arada sunuyor.
Ultra ince Yoga Slim 7i5 (13 inç), yeni nesil Yoga Slim 7i Pro5 (14 inç) ve 14 ve 15,6 inç boyutunda yeni, taşınabilir Lenovo Yoga 7i5 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, yeni nesil Intel Core işlemcilere sahip ve yüksek performansları, kullanıcıyı içine alan görsel deneyimleri ile yüksek bağlantı kapasitesi ile dikkat çekiyor.

Uzun süreli mobilite ön planda

Yeni Lenovo Yoga ürünleri elektrik prizine bağımlı olmamak için uzun pil ömrü isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Kullanıcılar doyasıya video izlemek veya yazın en popüler parçalarını dinlemek için ya da içerik oluştururken tam donanımlı bir multimedya deneyimi gerektiğinde, güçlü Windows 10 performansı ve Alexa dahil olmak üzere çeşitli akıllı özellikler, optimize pil ömrü, hızlı şarj ve süper hızlı Wi-Fi 6 ile bunların hepsini ve daha fazlasını yapabilecek.

MediaMarkt’ta satışa sunulan Lenovo marka notebook’ları yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın