Lenovo Yoga AIO 7 dikey konumlandırılabilen ekranı ile ilgi çekiyor

0

2021 yılı ile birlikte Lenovo da yeni nesil cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Yakın zamanda tanıtılan yeni Lenovo ürünleri arasında en dikkat çekeni ise şüphesiz yeni Yoga AIO 7 masaüstü bilgisayar oldu.

Yeni yılla birlikte firmalar yeni ürünlerini tanıtıyorlar… Lenovo da bu firmalardan biri ve tanıtımını yaptığı yeni Yoga AIO 7 masaüstü ile şimdiden öne çıkmayı başardı.

Yepyeni bir all in one masaüstü bilgisayar tasarımı olan Yoga AIO 7, 90 derece dikey konumlandırılabilen 27 inç ekranıyla kullanıcıların beğenisi kazanmış durumda. 27 inç boyutundaki bu ekran %99 DCI-P3 oranına ve Adobe RGB renk gamına sahip.

AiO bilgisayarda ayrıca AMD Ryzen 7 4800H işlemciye ek olarak NVIDIA GeForce RTX 2060 ekran kartı bulunuyor. Hem dikey konumlandırılabilen ekranı hem de donanımıyla yeni Yoga AIO 7, içerik üreticileri için tasarlanmış bir bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor.

Bilgisayarın bir diğer dikkat çeken özelliği ise, dizüstü bilgisayarınızı bağlayabiliyor olmanız. Bu sayede iki bilgisayar arasında depolama paylaşımı yapabiliyor ve kolayca veri aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kablosuz klavye ve fare ile gelecek bilgisayarda ayrıca 5 MP ve çıkarılabilir bir kamere da mevcut.

Çin’de şimdiden piyasaya sürülen yeni modelin şubat ayından itibaren diğer ülkelere de giriş yapması ve 1599 dolar seviyesinden satılması bekleniyor.

Cevap bırakın