Lenovo Yoga 720 ve Yoga 520 ile tanışın

0

l

Lenovo, Yoga serisine iki yeni üye daha ekledi; Yoga 720 ve Yoga 520. Her iki model de kişsel özelliklere uygun tasarım anlayışları ile öne çıkıyor. İşte detaylar…

İspanya’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi (MWC), yılın en önemli ikinci uluslararası teknoloji etkinliği; 2017’nin ilk günlerinde başlayan CES 2017’deki yüzlerce yeni ürün ve hizmet lansmanının ardından daha çok mobilite odaklı bir etkinlik maiyetindeki MWC’nin de sayısız şirketin yeniliklerine sahne olduğu görüliyor. Bu şirketlerden biri de Lenovo…

Çin merkezli tüketici elektroniği şirketi Lenovo, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi 2017 kapsamında iki yeni Yoga serisi modelini lanse etti. Yoga 720 ve Yoga 520 model isimleri ile gelen ürünler iddialı donanım özellikleri ile geliyor.

Windows Ink desteğine sahip olan modellerden Yoga 720, 13 inç IPS ekranda 4K çözünürlük sunuyor. JBL hoparlörler, 1.3 kg ağırlık, 14.3 mm kalınlık gibi detaylar sergiliyor. 9 saate kadar şarj dayanıklılığı vaat ettiği kaydediliyor. 10 saat pil ömrü vaat eden Yoga 520 ise 15 inç ekranlı bir model.

7. nesil Intel Core i7 işlemcilerle geldiler

Çevrilebilir dizüstü bilgisayarlar 7. nesil Intel Core i7 işlemcileri ve Nvidia GeForce GTX 1050’ye kadar yapılandırılabilir ekran kartlarıyla dikkat çekiyor. Thunderbolt 3, Windows 10 işletim sistemi ve sofistike malzeme kalitesi her iki ürün için de diğer öne çıkan özellikler arasında konumlanıyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın