Lenovo yeni Yoga serisi modellerini tanıttı

0

Lenovo, TechLife 2019 etkinliğinde sadece daha akıllı değil aynı zamanda erişilebilir ve herkesin yararına olan teknolojiler geliştirme vizyonu doğrultusunda yeni ürünlerini tanıttı.

Lenovo, Intel’in kod adı “Project Athena” olan inovasyon programının bir parçası olarak Intel ile birlikte tasarladığı, sektörün öncüsü Yoga dizüstü bilgisayarlarının yeni serisi ile iş birliği yoluyla nelerin mümkün olabileceğini gösteriyor.

Yeni 14 inçlik Yoga C940 modeli ile Yoga S740 modelinde bulunan özellikler arasında kullanıcıların performans gereksinimlerine göre uyarlanabilen “Süper Çözünürlük” ve “Q-Control” gibi üstün akıllı özellikler yer alıyor. Süper çözünürlük özelliği Windows Media Player aracılığıyla videoları FHD 1080p çözünürlüğe kadar ölçeklendirebiliyor.

Lenovo Yoga S740 (15 inç)-(üstte) 9. Nesil Intel Core i9 mobil işlemci ve daha güçlü NVIDIA GeForce GTX1650 GPU ile sunuluyor. Bu özellikleri bu tamamı metalik renkli, ulta ince dizüstü bilgisayarı taşınabilir ve çoklu görevleri aynı anda yerine getirebilir bir güç merkezine dönüştürüyor. Bu şık dizüstü bilgisayarın neredeyse her yerde daha fazla iş yapabilmeniz için geliştirilmiş daha uzun ömürlü bir pili var.

 13 inçlik Lenovo Yoga C640, 10. Nesil Intel Core i7 işlemcinin performansını kompakt 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarın taşınabilirliği ile bir araya getiriyor. Böylece kullanıcılar kendilerini bir yere bağlı olmak zorunda hissetmiyor. İster prize takılı ister mobil durumdayken, kullanım modları arasında kolay geçiş ve 360 derece esneklikteki menteşe tasarımı sayesinde işten oyuna dilendiği anda geçilebiliyor.

Cevap bırakın