Lenovo yeni ThinkPad’leri IFA Fuarı’nda tanıtıyor

0

Lenovo geleceğin iş gücüne yönelik tasarlanan yeni ThinkPad’leri IFA Fuarı’nda tanıtacak. İşte detaylar…

Lenovo, Almanya’da düzenlenecek olan IFA Fuarı’nda daha akıllı üretkenlik, bağlanırlık ve güvenlik deneyimi sunan en yeni ThinkPad dizüstü bilgisayarlarını tanıtıyor. Intel’in 10. Nesil CPU’ları ile çalışan X1 Carbon ile Lenovo, bir tam gün dayanabilen pil ömrü ve en yeni Wi-Fi 6 bağlantı özelliklerini içeren, Project Athena programındaki ilk ticari platform birimini sunuyor.

Güncellenen kurumsal dizüstü bilgisayar serisinde ayrıca 10. Nesil Intel Core işlemcili üst sınıf ThinkPad X1 Yoga, ThinkPad X390 ve ThinkPad T490 modelleri de yer alıyor. Pazara sunulacak diğer modeller olan yeni ThinkPad L13 ve L13 Yoga dizüstü bilgisayarları da özellikle ThinkPad’in özelliklerini daha uygun maliyetle, yüksek kaliteli bir görünüm içinde arayanlar için ideal.

İnsanlar sezgisel, güvenli özellikler içeren ve günlük işlerini yapma şekillerini iyileştirecek daha hızlı ve yüksek performans sunan cihazlar arayışında. ThinkPad tam da bu beklentileri karşılayacak ve onlara en önemli hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak.

Yeni dizüstü bilgisayarlarla ilgili açıklama yapan Lenovo Akıllı Cihazlar Grubu Kurumsal Ürün ve Portföy Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jerry Paradise: “…Benzersiz ThinkPad dizüstü bilgisayar ailemiz profesyonel iş insanlarına daha akıllı üretkenlik, güvenlik ve bağlantı deneyimlerinin yanısıra, kendileri için en doğru cihazı seçmeleri için de daha fazla seçenek sunuyor.” dedi.

Cevap bırakın