Lenovo ThinkPad serisinin yeni üyelerini duyurdu

0

Lenovo, kullanıcılar için fark yaratacak inovasyonlarının devamı niteliğindeki ThinkPad serisinin yeni modellerini tanıttı.

Lenovo, MWC 2019’da “ThinkPadserisine ekleyeceği T490s, T490, T590, X390 ve X390 Yoga modellerini açıkladı. Lenovo etkinlikte ayrıca Windows 10 işletim sistemli Lenovo 14w ile Lenovo 14e Chromebook dizüstü bilgisayarlarını ve takım çalışmasının sunduğu esnekliği daha da artırmayı amaçlayan yepyeni ThinkVision M14 taşınabilir ekranını ve X1 ANC kulaklıkları tanıttı.

Lenovo’nun temel ilkeleri ışığında tasarlanan ve geliştirilen üst sınıf ThinkPad T ve X serilerinin yeni üyeleri, Lenovo’nun son kullanıcılar için fark yaratacak inovasyonlar geliştirme geleneğinin devamı niteliğinde karşımıza çıkıyor. Çalışma alanları gelişip değiştikçe, kullanıcılar da, tümüyle bağlantılı cihazlar arıyorlar. Yeni ThinkPad dizüstü bilgisayarların kullanıcıları, LTE-A Kablosuz WAN ile her an her yerde bağlantı kurabilmenin avantajını yaşayacak, ThinkShield’ın sunduğu endüstri lideri güvenlik özellikleri sayesinde bilgisayarlarını gönül rahatlığıyla kullanacak ve canlı, yüksek çözünürlüklü ekranlar ile çarpıcı Dolby AudioTM Premium ve ünlü ThinkPad klavyesi sayesinde birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar deneyiminin keyfini sürecekler.

En güvenli dizüstü bilgisayar deneyimi için ThinkPad T ve X

Sıfırdan tasarlanan yeni ThinkPad T ve X modelleri, son kullanıcıların en iyi güvenli dizüstü bilgisayar deneyimi beklentilerini karşılayacak pek çok özellikle donatıldı.

Cevap bırakın