Lenovo ThinkPad P52 ile tanışın

0

Lenovo, ThinkPad ailesinin yeni üyesi ThinkPad P52’yi görücüye çıkardı. İşte detaylar…

Dizüstü bilgisayar dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Lenovo, yeni bir modelle daha teknoloji gündeminde kendisine yer bulmayı biliyor. Çin merkezli şirketin yeni modeli ikonik ThinkPad serisine dahil edilen P52.

Sanal gerçeklik deneyimiyle birlikte gelen Lenovo ThinkPad P52, kardeşlerinden çok da farklı bir görünüme sahip değil. Kullanıcıların artırılmış veya sanal gerçeklik içeriklerini deneyimleyebilmesine imkan tanıyan bilgisayarda Intel’in sekizinci nesil Intel Xeon işlemcisi ve NVIDIA Quadro P3200 ekran kartı bulunuyor. VR ve AR desteğinin yanı sıra 3D render, video düzenleme gibi ihtiyaçlar için de mobilitesi yüksek bir çözüm maiyetinde yer aldığı görülüyor.

128 GB’ye kadar DDR4 RAM seçeceğiyle satın alınabilen bilgisayar, 6 TB’ye kadar depolama seçeceğini de kullanıcılara sunuyor. 10 bit renk derinliğine sahip 4K çözünürlüklü 15 inçlik ekranı bünyesinde barındıran ThinkPad P52’de dokunmatik ekran özelliği de yer alıyor. 4K haricinde dokunmatik ekrana sahip olmayan ThinkPad P52’de Full HD ekran çözünürlüklü model de kullanıcıların insiyatifi dahilinde tercih edilebiliyor.

Üç adet USB-A 3.1, iki adet Thunderbolt 3, HDMI 2.0, mDP 1.4, Ethernet, SD kart okuyucu, mikrofon ve kulaklık girişleri bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. 90 Wh pili bulunuyor.

Cevap bırakın