Lenovo ThinkPad P1 ile tanışın

0

Lenovo, ThinkPad mobil iş istasyonu portföyüne adından çok söz ettirecek yeni ürünü olan ThinkPad P1 iş istasyonunu ekledi. İşte detaylar…

Lenovo, ThinkPad mobil iş istasyonu portföyünün en yeni üyesi olan ThinkPad P1’i satışa sundu. Lenovo’nun en ince, en hafif ve en zarif mobil iş istasyonu özelliklerini bir arada bulunduran ThinkPad P1, performansı ile dikkat çekiyor.

İddialı donanımıyla dikkat çekiyor…

Lenovo ThinkPad P1, Core i9 işlemci desteği dahil olmak üzere 8. Nesil Intel Xeon ve Core işlemcilerle geliyor. ECC bellek desteği de sunuyor ve 4.6 GHz maksimum sat hızına ulaşabildiği belirtiliyor. ThinkPad P1 kullanıcılarına ayrıca, en son NVIDIA Quadro P1000 ve P2000 profesyonel grafik kartlarıyla yüksek performans vaat ediyor.

ThinkPad P1 iş istasyonu grafik donanımına ve işlemcilerine ek olarak, Adobe renk gamının % 100’ünü yansıtan ve aynı zamanda dokunmatik 15 inç 4K UHD ekran, standart kızılötesi kamera, 4 TB M.2 PCIe depolama ve 2667 MHz hızında 64GB RAM sunuyor.

“Güç, hafiflik ve şıklık…”

Lenovo’nun İş İstasyonları Genel Müdürü Rob Herman ürünü tarif ederken, “İster gücü, ister pazardaki en hafif iş istasyonunu ya da hem zarif hem de en son teknoloji ürünü bir makineyi arzu ediyor olun, ThinkPad P1 bunların hepsini sağlıyor” dedi.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın…

Cevap bırakın