Lenovo Tab P11 ile tanışın

0

Lenovo, CES 2021 Fuarı’nda, yeni inovasyon vizyonu doğrultusunda taşınabilirlik, güçlü bağlantı, eğlence, oyun, artırılmış gerçeklik (AR), uzaktan çalışma, yapay zeka (AI) alanlarında teknolojinin sınırlarını zorlayan yeni ürünlerini tanıttı. Bu ürünlerden biri de Lenovo Tab P11 oldu…

Lenovo, CES 2021 Fuarı’nda kullanıcı deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline gelen yeni teknolojiler doğrultusunda 2021 inovasyonvizyonunu açıkladı. Lenovo, gelecek on yılda da herkes için daha akıllı teknoloji hedefi ile  büyük yenilikler öngörürken, teknolojinin ilerlemesine hizmet eden ve kullanıcıları  kendisine hayran bırakacak bir portföy sunuyor.

Bu kapsamda günümüzde tüketicilere, tüm aile fertlerinin kolayca kullanabileceği ve onları mevcut gerçekliklerinin ötesine taşıyacak, güçlü, ağa bağlı ve güncel bir cihaz sunmak her zamankinden daha önemli hale gelirken, tüm bu özellikler büyüleyici 2K ekranlı Lenovo Tab P11 tablet modeli ile sunuluyor.

Lenovo Tab P11 ile saatler süren eğlence daha yüksek görüntü kalitesi ile elinizin altında olacak. İsteğe bağlı klavye paketi ve Lenovo Precision Pen 2 gibi kişiye özel verimlilik aksesuarlarıyla uyumlu bu tablet, aynı zamanda küçük çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesi için Kids Space from Google 4 hizmeti sunuyor.

Ürün ayrıca, Netflix programlarının HD kalitesinde gösterimi onaylanmış, az sayıda tabletten biri. Lenovo, kullanıcıların evinden kullanabileceği teknolojilerle film izleme, uzaktan öğrenme ve birinci sınıf görüntülü çağrı teknolojileri yoluyla uzun süre iletişimde kalma ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Cevap bırakın