Lenovo S5 göründü

0

Lenovo S5 modeli, Çin’de tanıtım tarihi ve bazı detayları ile resmi tanıtımından önce ortaya çıktı. İşte detaylar…

Son dönemde akıllı telefonlarıyla çok sık gündeme gelmeyen teknoloji şirketi Lenovo’nun sonraki modellerinden birine işaret eden gelişmeler yaşandı. Çin merkezli öncü markanın yöneticilerinden Chang Cheng, Lenovo S5 model ismine sahip bir modelin 20 Mart 2018’de lanse edileceğini duyuran görseli, medya ağı Weibo üzerinden paylaştı.

Açıklanacağı tarihin duyurusunun yanı sıra modelin S serisi ürün grubuna dahil olacağı da bu sayede netlik kazanmış oluyor. Ayrıca başka bilgiler de var…

İddia: 6000 mAh pille geliyor…

Lenovo S5 modelinin oldukça büyük bir pil kapasitesiyle geleceği kaydediliyor. Bu yöndeki bilgi 6.000 mAh pile sahip olduğu yönünde. Cihazın yine önceden paylaşılmış bir görselinde eğimli bir tasarım ve parlak metal gövdeyle geleceği de görülmüştü. Bu yöndeki bilgi de aynı Lenovo yöneticisi tarafından, birkaç ay önce paylaşılmıştı. Dolayısıyla Chang Cheng, Lenovo S5 akıllı telefon modelinin adeta tanıtım çalışmalarından yer alan bir isim halini aldu.

Bunun dışında henüz Lenovo tarafından Android işletim sistemine sahip akıllı telefon modelinin tanıtım tarihi ve detayları hakkında onay maiyetinde bir açıklama gelmiş değil. Nihai şekilde Lenovo S5’e dair tüm her şeyin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın