Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımLenovo P1 Gen 7 Mobil İş İstasyonu tanıtıldı

  Lenovo P1 Gen 7 Mobil İş İstasyonu tanıtıldı

  En yeni yapay zeka teknolojileriyle donatılmış Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, P16v i Gen 2, P16s i Gen 3 ve P14s i Gen 5, profesyonellerin yapay zeka iş akışlarıyla etkileşim kurma biçimini dönüştürmek için hazır.

  Lenovo, sektördeki iş ortakları Intel®, NVIDIA® ve Micron® ile iş birliği içinde, günümüzün yapay zeka yoğunluklu görevlerinin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü ve performans odaklı yapay zeka bilgisayarlarını tanıttı. Entegre nöral işleme üniteli (NPU) Intel® Core™ Ultra işlemciler ve NVIDIA RTX™ Ada Generation GPU’ların dahil edilmesi, yapay zeka teknolojisinde büyük bir ilerleme sağlayarak genel performans ve üretkenlik olanaklarını artırıyor.

  Intel Core Ultra işlemciler ve NVIDIA RTX™ Ada Generation GPU’lardan güç alan en yeni ThinkPad P serisi mobil iş istasyonları, esnek, yüksek performanslı ve enerji verimliliğine sahip, yapay zekaya hazır bilgisayarlar sunuyor. Entegre NPU, hafif ve sürekli yapay zeka görevlerini yerine getirirken, NVIDIA GPU daha zorlu gündelik yapay zeka işlemlerini gerçekleştirir.

  Bu kombinasyon, yapay zeka teknolojilerinin sorunsuz ve güvenilir bir biçimde çalışmasını sağlayarak, 3D modelleme ve sahne geliştirmeden yapay zeka destekli çıkarım ve eğitime kadar çeşitli görevler yürüten profesyonellere yönelik kullanım olanakları sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN