Lenovo Legion ve Ubisoft’tan iş birliği

0

Lenovo Legion, Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege Oyunu Ligi’nin resmi bilgisayar ve monitör sponsoru oldu. İşte oyun dünyasında heyecan yaratan sürpriz gelişmeye ilişkin detaylar…

Lenovo ve Ubisoft, Lenovo Legion’un Ubisoft imzalı ünlü oyun serilerinden Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege oyunu Pro Ligleri ve Büyük Ligleri’nde resmi bilgisayar ve monitör sponsoru olacağını birlikte duyurdu. Ortaklık; Kuzey Amerika, EMEA Bölgesi, Asya Pasifik Bölgesi ve Güney Amerika’da 2018 baharından 2019 baharına kadar süren Rainbow Six Siege Pro Lig sezonunu kapsayacak.

Lenovo, çeşitli yüksek performanslı oyun oynama donanımlarını, yarışmada sınırları zorlayacak Tom Clancy’nin Rainbow Six Siege oyuncularının kullanımına sunacak. İki firmanın ortaklığı marka ve tanıtım çalışmalarını da kapsayacak.

30 milyonu aşkın oyuncu…

30 milyonu aşkın oyuncunun oynadığı Tom Clancy’nin Rainbow Six oyununun tutkulu e-spor hayran kitlesi, giderek büyüyor. Six Invitational (SI) 2018 etkinliği, Büyük Final sırasında eşzamanlı 321.000 izleyiciyle zirve yaparak, geçen yılın SI etkinliğine göre yüzde 300 artış görmüştü.

Lenovo’nun Tom Clancy’nin Rainbow Six Pro ekiplerine sunacağı yüksek performanslı Lenovo Legion cihazlardan bazıları şunlar: Lenovo Legion Y720 Tower, Lenovo Legion Y720 ve Y520 Dizüstü Bilgisayarlar ve Lenovo Legion Y25f Oyun Monitörü.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın…

Cevap bırakın