Lenovo Legion 7 serisi performansı ile iddialı

0

Lenovo’nun güçlü oyun bilgisayarı markası Legion, Legion 7 serisi ile gücünü en güncel nesil AMD Ryzen™ işlemcileri ve NVIDIA® GeForce RTX™ grafik kartından alarak iddialı bir performans sunuyor.

Lenovo, yeni nesil Legion 7 serisi ile oyun bilgisayarlarında performans ve mühendislik zirvesi tasarımlarla iddialı bir bilgisayar sunuyor. Legion 7 16 inçlik en güncel AMD Ryzen işlemcisi ve NVIDIA GeForce RTX grafik kartıyla oyunculara yaşattığı deneyimi en üst seviyeye taşıyor.

Güçlü performans Nahimic 3D üstün ses teknolojisi ile birleştiğinde, kullanıcısını oyunun içinde hissettiren benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Legion 7 serisinde daha ince ve daha hafif tasarımıyla fark yaratan Legion Slim 7, hem oyun tutkunlarına hem içerik üreticilerine daha akıllı bir teknoloji sunuyor.

Legion 7 serisi, kullanıcıların en iddialı AAA kategorisi oyunlarını en yüksek kare hızlarında oynamalarına olanak veren bir yapay zeka çözümleri sistemi olan Lenovo Legion AI Engine özelliği ile oyunlardaki performansı inanılmaz bir seviyeye taşıyor.

Dünyanın ilk 16 inçlik QHD oyun ekranı 

Legion 7 dünyanın ilk 16 inçlik Quad HD (2560 X1440 çözünürlük) oyun ekranıyla görsel bir ziyafet sunarken, ışın izleme özellikli çekirdekler, tensor çekirdekleri ve çoklu işlemcilerle gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor. 165Hz’e kadar yenileme hızları ve 3ms’den az yanıt süreleri sunan OverDrive teknolojisiyle oyunculara rekabette her oyunda üstünlük sağlıyor. Legion Slim 7 ise 144 Hz’e kadar yenileme hızları sunan FHD modeli veya 4K netliğinde bir renk cümbüşü için 60Hz UHD ekranıyla ideal bir deneyim yaşatıyor.

Cevap bırakın