Lenovo ile Dominik Adası’na gitme şansı

0

Teknoloji şirketleri, sosyal medya yarışmalarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda son dönemin en ilginç yarışması teknoloji severleri Dominik Adası’na götüren Lenovo imzası taşıyor. İşte detaylar…

Teknoloji şirketi Lenovo’nun yeni kampanyası ile popüler yarışma programı Survivor’ın da çekildiği Dominik Adası’na gitmeye ne dersiniz? Yapmanız gereken çok kolay, Lenovo’nun sosyal medya hesaplarından Dominik’e neden sizin gitmeniz gerektiğinien yaratıcı şekilde yazın, arkadaşınızla birlikte Dominik’e tatile gitme şansını yakalayın.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen bilgisayar üreticilerinden Lenovo’nun yeni kampanyasına katılan şanslı tüketiciler, bir arkadaşıyla birlikte Dominik’e tatile gitme şansına sahip olacaklar.

#LenovoileDominikteyiz

Lenovo Türkiye’nin yarışmasına katılmak çok kolay. Katılımcının, Lenovo’nun paylaştığı sosyal medya postu altına, Dominik’e beraber gitmeyi istedikleri bir arkadaşını etiketleyerek ve #LenovoileDominikteyiz hashtag’ini kullanarak neden Dominik’e gitmek istediğini en yaratıcı şekilde yazması yeterli olacak.

Son başvuru tarihi: 1 Haziran 2018

1 Haziran tarihine kadar sürecek başvurularda tüm cevaplar, Lenovo tarafından belirlenen jüri tarafından değerlendirilecek. Juri içeriklerin özgünlüğüne ve yaratıcılığına göre kazananı belirleyecek. Yoğun ilgi görmesi beklenen yarışmanın sonuçları da yine aynı ay içerisinde duyuruluyor. Kazanan katılımcı ve arkadaşı 17 Haziran 2018 tarihinde Lenovo Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Cevap bırakın