Lenovo IdeaPad Creator 5i göz alıcı tasarımı ile dikkat çekiyor

0

Lenovo IdeaPad Creator 5i, sofistike tasarımı ve güçlü performansı ile ön planda…

Tasarım, özellikle kreatif işlerde çalışanlar için hayatın her alanında aranan unsurlardan. Bu noktada hedef odaklı modellerden biri de Lenovo imzası taşıyor. Lenovo’nun, güçlü performansıyla içerik yaratıcılığını zirveye taşıyan dizüstü bilgisayarı IdeaPad Creator 5i, şık tasarımıyla da göz dolduruyor.

IdeaPad Creator 5i, 10. Nesil Intel i7 işlemciye, NVIDIA GeForce 1650 Ti ekran kartına ve full HD ekranıyla ideal renk doğruluğuna sahip. IdeaPad Creator 5i, yaratıcı içerikler hazırlamayı eğlenceye dönüştürecek güçlü bir performans sunuyor. Bu arada Lenovo, IdeaPad Creator serisini Türkiye’de ilk kez IdeaPad Creator 5i ürünüyle satışa sunuyor.

İncelik performansla buluşuyor…

IdeaPad Creator 5i, ince çerçeveli 15,6 inç ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü keskin FHD ekranı 500 nit parlaklık sağlarken 144 hz de tazeleme hızı sunuyor. IdeaPad Creator 5i, her detayına işlenmiş tasarımıyla da göz dolduruyor.

İddialı model, Full HD ekranı ideal renk doğruluğuyla içerik yaratıcılığını ve tasarımları doğru tonlamalar ve renk ayarlarıyla zirveye taşıyor.

Adobe %100 ekran renk gamı sayesinde yaratılan her içerik ekranda gerçeğe yakın bir görsel şölene dönüşüyor. IdeaPad Creator 5i, 512 GB SSD depolama kapasitesi ve 16 GB hafızasıyla güçlü bir kapasite de sunuyor.

Cevap bırakın