Lenovo IdeaPad 720S satışa sunuluyor

0

Lenovo’nun UltraSlim ailesinin en gözde üyelerinden IdeaPad 720S, 7. nesil Intel Core i7 işlemci gücü ile yüksek performans vaat ederken şık ve ince tasarımıyla da yüksek mobilite sunuyor.

Bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Motorola markası ile akıllı telefon pazarında büyüyen teknoloji şirketi Lenovo, UltraSlim ailesinin en gözde üyelerinden IdeaPad 720S ile stil, ve işlevselliği aynı potada eritiyor. IdeaPad 720S yaptığınız her işin üstesinden gelmeniz için yüksek işlemci gücü vadederken son derece kompakt ve şık tasarımı ile de göz dolduruyor.

IdeaPad 720S, 7. nesil Intel Core i7 işlemci gücü ile yüksek performans vaat ederken en çok inceliği ve hafifliğiyle dikkat çekiyor. 14 inç ekran boyutuna sahip IdeaPad 720S, 1,55 kg hafifliğe 15.9 mm inceliğe sahip.

Windows 10 işletim sistemi ile gelen IdeaPad 720S, hızlı şarj özelliği ve 14 saate kadar dayanan pil ömrü ile tüm gün hareket halinde olmanıza olarak tanıyor. Ek yüksek performanslı PCIe 256 GB SSD depolaması ile gelen cihaz, 8 GB belleği sayesinde hızlı ve kolayca çoklu görev gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor.

Eğlence ve üretkenlik ihtiyaçlarınıza ayak uyduracak şekilde tasarlanmış olan IdeaPad 720S, NVIDIA GeForce 940MX grafik kartı ile gelişmiş grafik performansı sunuyor. JBL Premium Audio hoparlörlere sahip dizüstü bilgisayar, müzik dinlerken ya da film seyrederken kristal netliğinde ses sunuyor.

IdeaPad 720s’in platin gümüş rengi ile Türkiye’de satışa sunulacağı belirtildi.

Cevap bırakın