Lenovo evleri de akıllandırıyor

0

Lenovo, inovatif özelliklerle donatılan akıllı ev ürünlerini IFA 2018’de görücüye çıkarttı.

Lenovo, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen teknoloji fuarı IFA 2018’de yeni ‘akıllı’ ev ürünlerini tanıttı. Fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdikleri akıllı ev ürünleri, inovatif özellikleri ile dikkat çekti.

Tanıtılan ürünleri şu şekilde sıralamak mümkün;

  •    Lenovo Akıllı Fiş – Herhangi bir açık prize takılabilen ve böylece kullanıcıların, bu prize takılı tüm uyumlu cihazları kontrol edebilmesini sağlayan küçük ve kullanımı kolay bir cihaz.
  •    Lenovo Akıllı Kamera – Kızılötesi gece görüşü sayesinde, evinizden gece bile canlı video yayını ile evinizi kontrol etmenizi sağlayan akıllı bir güvenlik kamerası. Yerleşik mikrofonu ve hoparlörü sayesinde karşılıklı ses iletimi de sağlayabiliyor.
  •    Lenovo Akıllı Ampul – Kullanıcıların, evlerinin ışıklandırmasını uzaktan zamanlamasını ve özelleştirmesini sağlayan akıllı ampul. Lenovo Link uygulaması sayesinde her zaman ve her yerden evinizdeki renk sıcaklığını ayarlayabilir, parlaklığı azaltabilir veya ışıkları açıp kapayabilirsiniz.

Yakında satışa sunulacak…

Lenovo Akıllı Ev Cihazları ürün gamı, ilk olarak Kasım ayı itibariyle ABD pazarında satışa sunulacak. Ürün gamının ilerleyen zamanlarda EMEA ülkelerine de yayılması bekleniyor.

IFA 2018’de tanıtılan teknolojileri yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın