LEGO Star Wars: The Skywalker Saga 5 Nisan’da çıkıyor [Fragman]

0

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için yeni oyun tanıtım fragmanı yayınladı.

Warner Bros. Games, TT Games, the LEGO Group and Lucasfilm Games, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için 5 Nisan 2022’de çıkacak olan LEGO Star Wars: The Skywalker Saga için yeni oyun tanıtım fragmanı yayınladı.

Şimdiye kadarki en büyük ve görsel olarak en çarpıcı LEGO Star Wars oyunu olarak lanse edilen yapıma dair yeni fragmanı oynanabilirliğe, oyunculara özgürlük tanıyan yeni dövüş mekaniklerine, geniş karakter ve sınıf çeşitliliğine, keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda gezegene ve daha fazlasına derinlemesine bir bakış sunuyor.

Oyuncular gerçek LEGO formunda istedikleri üçleme ile bu maceraya başlayabilecek ve Skywalker Saga’daki dokuz filmin destansı hikayesini yeniden yaşayabilecekler.

LEGO Star Wars: The Skywalker Oyun tanıtım fragmanını aşağıda görebilirsiniz. İyi seyirler.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyuncuların birlikte farklı saldırıları birleştirerek zincirleme kombo oluşturmalarına ve gelen saldırıları savuşturmalarına izin vererek oyunculara daha önce hiçbir LEGO oyununda yaşamadıkları bir savaş tecrübesi sunuyor. Yeni Blaster kontrolleri ve mekanikleri, oyuncuların hassas bir şekilde nişan almalarına ve bir sonraki hamlelerini planlamak için siper almalarına veya Jedi’ın becerileri olan ışın kılıcını kullanma ve GÜC’ü kontrol edebilme özelliklerini kullanmaya olanak tanıyor.

Cevap bırakın