Legends of Kingdom Rush Apple Arcade’e geliyor

0

Merakla beklenen Legends of Kingdom Rush, 11 Haziran’da Apple Arcade’de çıkışını gerçekleştiriyor. İşte detaylar…

Ironhide Game Studio tarafından geliştirilen Kingdom Rush, dünyaca ünlü mobil oyun serilerinden birisi. Son derece popüler olan bu oyun serisine Legends of Kingdom Rush adına sahip yeni bir yapım daha ekleniyor. Legends of Kingdom Rush Özellikleri ile dikkat çekeceğe benziyor.

Bir strateji ve dövüş oyunu olan Legends of Kingdom Rush, Ironhide Game Studio oyun serisindeki diğer oyunlardan biraz daha farklı bir hale getirilmiş. Ancak bu oyunu da deneyimleme fırsatına sahip olduğunuz zaman aynı heyecanı ve zevki almanın tadını çıkarmaya bakın.

Özellikle strateji oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu diğerlerinden daha çok seveceksiniz ve sürekli oynamak isteyeceksiniz. 5 Efsanevi Kahraman, 11 Yoldaş Kahraman içeren bu yapımda toplam olarak 16 tane Kahraman bulunuyor. Oyunda bulunan kahramanların birbirinden farklı nitelikleri ve güçleri sayesinde yapmayı planladığınız stratejileri gerçekleştirerek rakiplerinizi yenebilirsiniz.

Legends of Kingdom Rush son derece iddialı

Geçen haftalarda duyurulan oyunun net çıkış tarihi kesin olarak belirlendi. Ironhide Irleland’nin yaptığı sıra tabanlı oyun 11 Haziran 2021 tarihinde Apple Arcade aboneleri için çıkışını yapıyor. Benzersiz bir deneyimi vadeden yapım, yılın kaçırılmaması gereken mobil oyunları arasında.

Cevap bırakın