LeBron James’in kulaklığı bir kez daha sahnede!

0

Apple’ın piyasaya sürmeyi planladığı Beats Studio Buds kulaklığı daha önce başka şekillerde sızdırılmıştı. Sızdırılan kulaklık ilk kez karşımıza bir Instagram gönderisinde çıkmıştı. Markanın resmi reklam yüzü olan LeBron James, daha piyasaya çıkmamış kulaklığı takarken yakalanmıştı. Şimdi ise kulaklıklara dair yeni fotoğraflar paylaşıldı. İşte Apple Beats Studio Buds hakkında yeni ortaya çıkan detaylar:

Apple Beats Studio Buds özellikleri ve bildiğimiz her şey

Kulaklığın yeni görüntüleri MacRumors tarafından paylaşıldı. Zaten tasarımı hakkında aşağı yukarı bir fikrimiz vardı ancak şimdi ‘tam olarak boyutunun’ nasıl olacağı da belli oldu. Direkt kulak içine oturacak şekilde tasarlanan ve önceki kulaklık modellerinden daha kullanışlı olması beklenen kulaklık, dikkat çekecek gibi duruyor.

Kulaklık ilk kez iOS ve tvOS beta sürümlerinde karşımıza çıkmıştı. Daha sonra güvenilir kaynaklar tarafından kulaklığın tasarımı da sızdırıldı. Kulaklığın FCC tarafından onaylandığı görülmüş ve oradaki tasarımın kulaklıklara taşındığı görülmüştü.

Apple’ın TWS kulaklıklarıyla Instagram’da boy gösteren James, kulaklığı uzaktan da olsa bize göstermiş oldu. Kulaklığın Apple’ın en yakın etkinliğinde tanıtılması bekleniyor ve özellikle tasarım tarafındaki değişiklikler ile dikkat çekmesi bekleniyor.

Cevap bırakın