League of Legends’da All-Star heyecanı başlıyor

0

Türkiye’de yoğun ilgi gören çevrimiçi çokoyunculu savaş arenası oyunu League of Legends, küresel turnuvalarla milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor. Yapımın efsanelerini karşı karşıya getiren All-Star etkinliği başlıyor

Dünyanın en iyi League of Legends oyuncularını 7-11 Aralık tarihleri arasında ABD’nin Los Angeles şehrinde karşı karşıya getirecek olan League of Legends All-Star Etkinliği için geri sayım başladı. Türkiye’nin rüya takımıyla yer alacağı etkinlikte 8 ayrı bölgeden katılan LoL efsaneleri, üç gün boyunca en iyiyi belirlemek için mücadele edecek.

7-11 Aralık tarihleri arasında 8 ayrı bölgeden dünyanın en iyi League of Legends oyuncularınının buluşacağı All-Star etkinliği, bölgelerarası karşılaşmaların yanı sıra efsane LoL oyuncularının bire bir mücadelelerine de sahne olacak. Türkiye, etkinlikte Güney Kore, Çin, Kuzey Amerika, Avrupa, LMS (Tayvan, Hong Kong, Makao), Güneydoğu Asya ve Brezilya ligleriyle birlikte uluslararası arenada en başarılı 8 bölgeden biri olarak yer alacak.

Etkinlikte Türkiye’yi temsil edecek rüya takımın kadrosu 70 bine yakın oyuncunun oylarıyla belirlendi. All-Star Türkiye kadrosu üst koridorda Thaldrin (1907 Fenerbahçe), ormanda Stomaged (BAUSuperMassive), orta koridorda Frozen (1907 Fenerbahçe), alt koridorda Zeitnot (BAUSuperMassive) ve destekte Zergsting’den (Team AURORA) oluşuyor. Takımın koçluğunu 1907 Fenerbahçe’nin koçu Pades üstleniyor.

Öte yandan Karşılaşmalar Riot Games Türkiye Twitch kanalından Türkçe anlatımla canlı olarak yayınlanacak.

Cevap bırakın