League of Legends severleri Gamezone Cup 2017 Finali’ne bekliyoruz

0

MediaMarkt Gamezone Cup 2017’nin şampiyonu bu haftasonu belli oluyor. Elemelerden finale kalan iki ekip 90BPM ve Can Dostlar, 5000 liralık büyük ödülün sahibi olmak için mücadele edecek.

Espora olan desteğimiz hız kesmeden devam ediyor. 7500 liralık ödül havuzu ile büyük ilgi gören Gamezone Cup 2017 turnuvası, final mücadelesinde nefes kesen mücadelelerin yanı sıra eğlenceli sürprizlere de yer verecek.

34 takımın katıldığı turnuvada 90BPM ve Can Dostlar takımları çekişmeli bir süreç sonrası finale kalma başarısı gösterdi. İki takımda da Türk League of Legends seyircilerinin yakından tanıdığı RB Matilda, luger ve Only35 gibi Yükselme Ligi yetenekleri bulunuyor. Birinci olan takım oyuncuları 1000’er liralık hediye çekinin sahibi olacakken ikinci takım oyuncuları ise 500 liralık hediye çeki kazanacak.

20 Mayıs günü düzenlenecek olan final karşılaşması sonrası ise eğlence bitmiyor. Kazanan takım Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin en başarılı takımı olan Dark Passage oyuncuları ile karma bir şekilde gösteri maçına çıkacak. Misafirlerimiz ayrıca etkinlik sonunda Dark Passage oyuncuları ile yüz yüze tanışma fırsatı ve imza alma şansı bulacak. Turnuvanın sunucuları olarak ise kamera karşısında Burak “Brcevik” Çevik ve Anıl Can “gtrst” Başaran’ı izleyeceğiz. Bu ikiliye ek olarak sevilen yayıncı ve eski profesyonel oyuncu Muhammed “Theokoles” Işık da yorumları ile katkı sağlayacak.

Beylikdüzü MediaMarkt Mağazası’nda 20 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek olan Gamezone Cup 2017 Finali’ne tüm espor hayranları davetli. Etkinliğimizde League of Legends’a doyabilir, ayrıca tamamıyla oyunculara yönelik olmasını tasarladığımız Gamezone alanımızı da gezebilirsiniz. Sizleri bekliyoruz!

 

Cevap bırakın