League of Legends Şampiyonluk Ligi kış mevsimi başladı!

0

Yenilenen takımlar ve göz alıcı transferlerle her şeyin baştan yazılacağı Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi heyecanı başladı. League of Legends tutkunlarını ekranlara kilitleyecek 2021 Şampiyonluk Ligi için start verildi…

Yeni transferler, yenilenen takımlar, geçmeyen günler… League of Legends tutkunları için Şampiyonluk Ligi’nin önemi büyük. Bugünü bekleyen herkes için geri sayım bitti. Bu sene “Baştan Yaz” mottosuyla düzenlenen League of Legends 2021 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi, 23 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşen ilk mücadeleyle yeni sezona merhaba dedi.

9 hafta sürecek mevsim mücadelesinin ilk maçı, yarın saat 14.00’da Papara SuperMassive ve 5 Ronin arasında oynandı. Bu yıl ligde 1907 Fenerbahçe Espor, 5 Ronin, Beşiktaş, Dark Passage, fastPay Wildcats, Galakticos, Galatasaray Espor, Nasr Esports, Papara Supermassive ve Team AURORA olmak üzere toplam 10 takım şampiyonluk için mücadele edecek.

Maçlar Twitch ve YouTube Üzerinden Canlı Yayınlanacak

Geçtiğimiz senelerde her hafta yüzlerce taraftarın Riot Games Espor Sahnesi’nde canlı olarak izleyebildiği karşılaşmalar, seyircilerin, profesyonel oyuncuların ve tüm teknik ekibin sağlığını korumak adına bu sene çevrimiçi bir şekilde organize edilecek.  Mevsimin tüm karşılaşmalarını League of Legends’ın Twitch ve YouTube kanallarından canlı olarak izlenebiliyor.

Cevap bırakın