Last of Us Part 2 incelemelerde “bir başyapıt” şeklinde yorumlandı

0

Oyun siteleri tarafından yapılan incelemelerde Last of Us Part 2, inanması güç bir şekilde yüzde 96 oyun skoru almayı başardı. İşte detaylar…

Bugün çıkan Last of Us Part 2 için yapılan incelemelerde yapılan yorumlara göre oyun severleri muazzam bir oyun bekliyor.

Uzun süredir beklenen oyun için yapılan birçok incelemede oyun severleri neredeyse bir başyapıtın beklediği ortaya çıkıyor.

Son günlerde Sony PS5 için yoğun bir mesai harcarken PS4 tarafında oyun heyecanı artarak devam ediyor. Çıkmasına sadece birkaç saat kalan yapımın inceleme puanları da gelmeye devam ediyor.

Metacritic.com tarafından paylaşılan haberde son tespit edilenlere göre 80’e yakın site tarafından oyunun incelemesi yapıldı. Neredeyse tüm incelemelerde de oyunun muazzam olduğu sonucu ortaya çıkarken tüm bu değerlendirmeler oyun severlerin beklentisini üst seviyeye çıkarmış durumda.

Last of Us Part 2 oyun skorları heyecanı artırdı

Oyun siteleri tarafından yapılan incelemelerde yapım, yüzde 96 oyun skoru almayı başardı. Yapılan yorumlarda ise “Karanlık atmosferi, duygusal ve sağlam senaryosu, harika karakter gelişimi ile bir başyapıt” değerlendirmeleri dikkat çekti. Öte yandan oyunun olumsu yönleri olarak değerlendirilen çok fazla içerik ve keşfedilecek bölgesi olması da oyunun ne kadar dolu bir yapım olduğunu gözler önüne seriyor.

Haberin devamında oyuna dair yayınlanan Türkçe fragmanı izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın