Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürLara Croft: Relic Run 10 milyon indirilme sayısını geçti

  Lara Croft: Relic Run 10 milyon indirilme sayısını geçti

  Lara Croft Relic Run

  Lara Croft, oyun dünyasının tanınmış karakterlerinden. Temple Run ise ‘sonsuz koşu’ türünün fenomen yapımı. Peki bu ikisi bir araya gelirse ne olur? Bunun cevabı Lara Croft: Relic Run. iOS ve Android platformları için çıkışını kısa süre önce gerçekleştiren sonsuz koşu türü yeni oyunun oldukça başarılı bir indirilme performansı sergilediği de resmi olarak açıklandı. Square Enix tarafından verilen bilgiye göre Lara Croft: Relic Run, iOS ve Android platformlarında 10 milyon indirilme sayısını geride bırakmayı başardı.

  Bu önemli eşik, yeni bir güncelleme ile kutlandı. Square Enix yayınladığı güncelleme ile Lara Croft: Relic Run’a yeni araçlar, silah ve bölümler ekledi. MErak edenler için biraz daha açmak gerekirse Lara Croft’un iPhone, iPad, iPod touch ve Android cihazlar için geliştirilen oyunu bir karakterin çeşitli engellere karşı hızlı kararlar alması ve aşamaları genel olarak refleksleri ile geride bırakması temasına dayalı…

  Lara Croft: Relic Run

  Ücretsiz olarak indirilebilen yapımda kahramanınız Lara Croft’u öldürmeye çalışan canavarlar, dev balta ve ilginç ölüm tuzaklarından kaçılması da gerekiyor. Duvarlarda koşma gibi ilginç oynanış mekanikleri de sunan oyunun bunların dışında ise tipik bir sonsuz koşu türü oyunu olduğunu belirtelim. Bu tür oynanış dinamiklerinden hoşlanıyorsanız iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilir, Android kullanıcısıysanız buradaki Google Play linki ile Lara Croft: Relic Run’ı indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN