Kyocera’dan yeni A3 MFP Serisi

0

Kyocera TASKalfa ailesine katılan 7 yeni A3 baskı cihazı (5 renkli, 2 siyah beyaz MFP) kullanıcıların veri güvenliği ve gizliliğine dair ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dünyanın önde gelen baskı donanımları ve doküman çözümleri şirketlerinden KYOCERA Document Solutions (Kyocera), her ölçekten işletmelere ofiste baskı almanın güvenli yollarını sunan yeni A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ürünlerini piyasaya sürdü. Kyocera’nın ödüllü TASKalfa serisinin yeni üyeleri, kullanıcılara yüksek kullanışlılık ve gelişmiş güvenlik özellikleri sunuyor.

İşletmeler için yaşamsal öneme sahip olan veri güvenliği, bugün baskı yönetimi dünyasında yapılan yeniliklerin de odağını oluşturuyor. TASKalfa ailesine katılan 7 yeni A3 baskı cihazı (5 renkli, 2 siyah beyaz MFP) kullanıcıların veri güvenliği ve gizliliğine dair ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konudaki yasal düzenlemelere uyum sağlamalarını kolaylaştırmak için tasarlanan gelişmiş güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Yeni Kyocera MFP’ler, standart olarak gelen Güvenilir Platform Modülü (TPM) ve Güvenli Önyükleme ile kötü amaçlı yazılımların kullanıcıların sistemlerine sızmasını engellemeyi ve yetkisiz erişimin önüne geçmeyi hedefliyor.

Yüksek hız…

Serinin renkli (TASKalfa 2553ci, TASKalfa 3253ci, TASKalfa 4053ci, TASKalfa 5053ci ve 6053ci) ve siyah / beyaz üyeleri arasında yer alan en hızlı modeller dakikada 60 sayfaya kadar baskı hızına ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra yeni seri, 10.1 inçlik renkli dokunmatik ekran paneli ile kullanıcılara daha yüksek kullanışlılık ve çeşitli doküman yönetimi işlevlerine daha geniş erişim sağlıyor.

Cevap bırakın