Kulaklığı da bulunan ‘akıllı maske tasarımı’

0

Hem kulaklıklığı olan hem de farklı bir tasarıma sahip olan akıllı maske şarkıcı Will.i.am imzalı ve Xupermask adını taşıyor. Geçen yılın başlarından beri pek çok maske tasarımıyla karşılaştık. Bazıları fonksiyonel olduğu gibi bazıları da akıllı özelliklere sahip şekilde bizleri karşıladı.

Xiaomi’nin akıllı maske tasarımından oyuncu ekipmanları ile tanıdığımız Razer’a kadar pek çok marka farklı maskelerini görücüye çıkarttı. Şimdi ise müzik dünyasının tanınan isimlerinden Will.i.am, aktif gürültü engelleme özelliği bulunan bir kulaklığın entegre edildiği akıllı maske tasarımıyla karşımıza çıkıyor.

Will.i.am imzalı akıllı maske Xupermask adını taşıyor

Ünlü şarkıcı daha önce pek çok teknolojik tasarımla bizleri karşılamış ancak bu ürünler pek beğenilmemişti. Will.i.am bu sefer ise farklı tasarımda bir maskeyi karşımıza çıkarttı. Akıllı özelliğe sahip olan maskede ANC yapıda bir kulaklık da bulunuyor bu sayede müzik de dinlemeyi sağlayan maske, HEPA filtresine sahip olduğu için korunaklı da.

akıllı maske

Xupermask olarak adlandırılan maske Jose Fernandez ve Will.i.am iş birliği ile oluştuğunu belirtelim. Maskeye entegre olarak gelen kulaklıkta ANC özelliğinin dışında Bluetooth 5.0 teknolojisi bulunuyor. Bu özel maske bütün dünyada satışa çıkmayacak zira 8 Nisan’da Kuzey Amerika ve Avrupa’da siyah ve beyaz olmak üzere satıya sunulacak. Maskenin 299 dolarlık bir fiyat etiketi bulunacak.

Cevap bırakın