KontrolFreek, SteelSeries bünyesine katılıyor

0

Oyun ve teknoloji markası SteelSeries, oyun keyfini artırmaya yönelik yeni bir adım attı…

SteelSeries’in nisan ayında Nahimic’in yaratıcıları ve oyun için 3D ses çözümlerinin önde gelen bağımsız geliştiricisi Avolute’u satın aldıktan sonra bu yılki ikinci büyük yatırımı KontrolFreek oldu. Yaklaşık 20 yıldır oyun sektöründe lider marka, profesyonel ve oyun tutkunu oyunculara yüksek kaliteli oyun ekipmanları sunmaya devam ediyor. Yıllardır büyümeye ve Arctis serisi gibi kusursuz oyun ekipmanları geliştirmeye devam eden marka, bu yeni girişimlerle başarılı işlere imza atıyor.

Ürettiği birçok konsol ekipmanı sayesinde oyun dünyasında başarılı tasarımları hayata geçiren SteelSeries, bu satın alma girişimi sayesinde uzun vadeli liderliğini geliştirmeye devam edecek. Oyuncular, KontrolFreek tarafından özel olarak tasarlanan analog koruyucularına SteelSeries imzası ile ulaşabilecek. Ülkemizde de bilinirliği ile ön plana çıkan ve konsol oyuncularının oyun deneyimini profesyonelleştirmeyi hedefleyen KontrolFreek, bu noktada teknoloji devi marka ile buluşuyor. Yaptığı son teknoloji oyuncu ekipmanları ile oyuncuların oyun deneyimini üst seviyelere taşıyan SteelSeries, KontrolFreek ile konsol oyunlarında da oyun keyfini yeni bir boyuta taşıyacak.

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “Oyun sektöründe yer alan yeni nesil konsollarla, konsol oyuncularına en iyi oyun deneyimlerini ve ürünlerini sunma profesyonelliğimizi en üst düzeye çıkarmak için elimize daha iyi bir fırsat geçmemişti. Kontrolfreek’in uzmanlığı ve küresel popülaritesi ile dünyanın dört bir yanındaki yeni oyuncuları eğlendirmek, memnun etmek ve yardımcı olmak için yeni fırsatlar yaratacağını biliyoruz” dedi.

Cevap bırakın