Konsollar için Sound Blaster G3 USB güçlendirici tanıtıldı

0

Nintendo Switch ya da PS4 konsollarının ses kalitesinin beklentilerinizi yeterince karşılamadığını düşünüyorsanız, Sound Blaster G3 USB güçlendiricisi size daha profesyonel bir çözüm sunacak…

Konsollardaki ses kalitesinden hemen hemen tüm oyuncular hoşnut olsa da ses kalitesinde sınırları zorlamak isteyenlerin varlığı da bir gerçek. Creative Technology’nin geliştirdiği Sound Blaster G3 USB güçlendirici işte bu kişilere hitap ediyor…

Sound Blaster G3 USB güçlendirici hiçbir sürücü gerektirmiyor. Tak-çalıştır prensibi söz konusu. Ayrıca bu ürün Nintendo Switch ve PS4 konsollarını destekleyen Sound Blaster ürünlerinin de ilki. Bunun yanı sıra PC ve Mac ürünlerinde de çalışabiliyor.

Güçlendiricinin sunduğu 24-bit ses desteği, 100 desibel DNR düzeyinde. Ayrıca 300 ohm empedans seviyesine çıkabiliyor. Ses kalitesinde Sound Blaster Acoustic Engine’le zirveye tırmanılırken bize sanal 7.1 surround ses desteği de eşlik ediyor. PC ve Mac üstünde ise bağımsız bir 7.1 kanal tutabilme yeteneğine sahip.

GameVoice Mix özelliğiyle de oyun seslerinin optimize edilmesi mümkün olurken, gecikmesiz ve akıcı sohbet olanağı da bizleri bekliyor. Optimizasyon gövde üstündeki tekerlek yardımıyla gerçekleştiriliyor. Oyunda seslerin geldiği taraf ise Footsteps Enhancer ile hissedilebiliyor. Fortnite, Call of Duty: Infinite Warfareve benzeri oyunlara yönelik özelleştirilmiş ekolayzır ayarları da bulunuyor.

Bluetooth üstünden Sound Blaster Command mobil uygulamasıyla bağlantıya geçerek bütün ayarları cep telefonunuzdan da kontrol etmeniz mümkün. Sound Blaster G3 USB güçlendiricinin fiyat etiketiyse 59$ olarak ifade ediliyor.

Cevap bırakın