Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürKONAMI’nin retro dijital paketi yayında!

  KONAMI’nin retro dijital paketi yayında!

  Meşhur kedi kahramanımız Felix, yeni geliştirmeler ve özelliklerle günümüz oyuncularına merhaba diyor.

  Konami Digital Entertainment B.V., Universal Products & Experiences ve Limited Run Games iş birliğiyle Felix the Cat’in PlayStation ve Nintendo Switch platformlarında dijital olarak yayınlandığını duyurdu. 1990’ların klasik NES ve Game Boy oyunları, Limited Run Games Carbon Engine retro serisinin bir parçası olarak günümüz modern oyunları arasına katılıyor.

  Çıkış Fragmanı:

  Oyuncular birbirinden eğlenceli çizgi film dünyalarında geçen bir kurtarma görevinde Felix rolünü üstleniyorlar. Felix’in Sihirli Çantası (Felix’s Magic Bag of Tricks), oyunculara önlerine çıkan engelleri aşmak için sihirli araçlar ve güçlendiriciler veriyor! Keskin zekalı kedinin 8 bitlik maceraları, günümüz oyuncularının keyif alabileceği, oyunu save edebilme ve geri sarabilme özellikleri de dahil olmak üzere, yaşam kalitesine yönelik birçok yeni geliştirmeyle şimdi sizlerle.

  100 yıldan fazladır Kedi Felix, dünyanın dört bir yanındaki çocuk ve gençlere ilham kaynağı oldu. Kendisi hem popüler bir kültür fenomeni, hem de bir anti-kahraman ikonu. Kedi Felix, beyazperdede ilk kez 1919’da boy gösterdi. Derken gazetelerde resimli çizgi romanları ve televizyonlarda çizgi film serileriyle popülerliğine devam etti. 1920’li ve 30’lu yıllarda 100’den fazla filmde rol aldı ve 1950’lerde kötü şöhretli “sihirli çantası”nın yanı sıra akılda kalıcı bir tema şarkısıyla yeniden keşfedildi. Bugün Kedi Felix, podyumlardan caddelere ve büyük perakende markalarına kadar moda ve yaşam tarzı iş birliklerinde boy göstermeye devam ediyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN