Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelSıcaklardan bunaldınız mı?

  Sıcaklardan bunaldınız mı?

  Ağustos ayı geldi ve yazın en sıcak günlerini de beraberinde getirdi. Camı açıyorsunuz esmiyor, duşa giriyorsunuz fayda etmiyor. İstediğiniz tek şey serin bir hava. Böyle bir durumda klimalar en büyük kurtarıcınız. Peki, klimalı bir ortam arayacağınıza, klima sizin bulunduğunuz ortama gelse nasıl olur?

  klima

  Sıcaklar sizi bunaltmasın!

  Bugün bütün gün dışarıda işleriniz var ve sıcak hava da sizi ekstra yoruyor. İlginizi çekmese bile her dükkana girip, satılan ürünlere bakıyormuş gibi yapıp klimanın serinliğinden faydalanmak istiyorsunuz. Ya da işlerinize sıklıkla ara verip klimalı ortamlarda çay, kahve içiyorsunuz. Neyse ki işlerinizi bitirdiniz ve günü de neredeyse tamamladınız. Artık evinize geçme ve klimanın serinliğinde ayaklarınızı uzatma ve serinleme vakti geldi. Ancak eve girdiğiniz anda yaşadığınız hayal kırıklığı çok yüksek. Eşiniz maç için arkadaşlarını çağırmış ve evinizdeki tek klimadan onlar faydalanıyor. Erkeklerle maç izlemek size cazip gelmiyor ve oturma odanızda yeni bölümünü merakla beklediğiniz diziyi izlemek istiyorsunuz. Bu durumdan biraz mutsuzsunuz çünkü bütün gün klimanın o serinletici havasını hayal ettiniz. Peki, sizlere klimanızı istediğiniz yere taşıyabileceğinizi söylesek… Yeni mobil klimalarla evinizin her köşesinde serinletici havanın keyfine varabilirsiniz. Dünyada 1 milyon adetten fazla satılan mobil klimalar kolay taşınabilir olmasından dolayı istediğiniz yerde soğutma yapma olanağı sunuyor. Şimdi sizlere birkaç mobil klima modeli önerelim…

  10 dakikada 5 derece fark ediyor

  Portatif ve kolay hareket ettirilebilir mobil klimalar bu sıcak havaların en güzel kurtarıcısı. Yemek yaparken mutfağa, arkadaşlarınızla salonda televizyon izlerken salona ya da kitap okumak için oturma odanıza çekildiğinizde oturma odanızda rahatlıkla kullanabilir ve serinleyebilirsiniz. Öncelikli olarak Indesit’in ürünlerinden örnek verelim. Yüksek performanslı Indesit klimalar hava akımı kontrolü, jet (turbo) soğutma ve geliştirilmiş filtre teknolojileri ile yaşam kalitenizi artırıyor. Konforlu uyku, jet (turbo) fonksiyonu, otomatik swing yatay, auto clean, 3 farklı hız ayarı, round U fonksiyonu, HEPA filtre, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre özelliği, nem alma fonksiyonu, uzaktan kumanda ürünü ön plana çıkaran özellikler arasında yer alıyor. Jet (Turbo) Soğutma özelliği sayesinde ortam ısısını sadece 10 dakikada 5 derece düşürebilirsiniz. Auto Clean fonksiyonu klima içinde kalan nemi azaltarak havanın kalitesini artırıyor ve havayı mükemmel şekilde temizliyor. Uzaktan kumanda üzerindeki Round U Fonksiyonu’na bastığınızda, kumandadaki sensör etrafınızdaki havayı algılıyor ve iç üniteye gönderiyor. Böylelikle klima ideal soğukluğu sizin bulunduğunuz konuma göre ayarlayarak, size en ideal ortamı hazırlıyor.

  INDESIT F106291 Mobil Klima ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  2 yönlü otomatik hava yönlendirme

  Mobil klimalar kategorisinde sizlere önermek istediğimiz bir diğer ürün de Airfel’e ait. A enerji sınıfına girerek çevre dostu bir ürün olmasıyla dikkat çeken Airfel’in mobil kliması, soğutma ve nem almada otomatik fonksiyonlara sahip. Turbo ve uyku sistemiyle de dikkatleri üzerine toplayan ürün, 24 saat zaman ayarıyla da öne çıkıyor. 2 yönlü otomatik hava yönlendirme sistemi bulunan mobil klimanın üzerinde odadaki serinlik ayarını görebileceğiniz bir dijital ekran bulunuyor. Dilerseniz ürünün uzaktan kumandası sayesinde yerinizden hiç kalkmadan bulunduğunuz ortamın serinliğini ayarlayabilirsiniz.

  AIRFEL LPCY25AW Mobil Klima ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  İçerideki serinliğin keyfini çıkarın

  Son olarak da Electrolux’un mobil klima ürününü önermek istiyoruz. Taşınabilir klima asgari miktarda enerji kullanırken, üstün soğutma özellikleri sunuyor. Dışarısı sıcakken içerinin serinliğinde rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Modele bağlı olarak daha fazla soğutma kapasite ve daha fazla hava akışı sayesinde mutlak konfor içinde rahatlayabilirsiniz.

  ELECTROLUX EXP34U338HW Mobil Klima ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN