Kış sporlarının keyfini çıkaracağınız Huawei Watch GT 2 Pro MediaMarkt’ta!

0

Kış mevsiminde yapılabilecek spor yelpazesi gerçekten çok geniş. Size, bunların hepsini yaparken bir dizi spor özelliği ve derinlemesine sağlık istatistikleri ile donatılmış, iki haftaya varan pil ömrüyle Huawei Watch GT 2 Pro eşlik edecek.

Akşamı battaniyenin altında bir fincan sıcak çay ile geçirmeyi düşünüyor musunuz? Erkenden bastıran alacakaranlığın ve soğuk havanın bir araya gelmesi fiziksel aktiviteler için pek teşvik edici değil. Ancak spor sağlıktır ve egzersiz sırasında salgılanan endorfin kesinlikle ruh halinizi iyileştirecek ve size pozitif enerji verecek. Huawei Watch GT 2 Pro, sizi tüm yıl boyunca egzersiz yapmaya motive edecek mükemmel bir yol arkadaşı olacak.

Kış için ısınma turları

Kış aktiviteleri için fikriniz yok mu? İster klasik kayak ister snowboard hayranı olun, kayak tatiline hazırlanırken, spor kıyafetlerinizi yenilikçi Huawei Watch GT 2 Pro ile tamamlayın. Huawei’nin en yeni akıllı saati, nabız, ortalama hız, maksimum eğim, kros kayağı için yol ve mesafe, klasik kayak ve snowboard alanında kapsamlı veriler sağlar. Ayrıca, herhangi bir veri normal aralığını aşarsa sesli uyarılar ile kullanıcısını bilgilendirir.

Koşu eğitimi olmadan bir hafta hayal edemez misiniz? Kış, favori sporlarınıza mola vermek zorunda kaldığınız bir dönem anlamına gelmek zorunda değil. Aksine formunuzu geliştirmek ve yeni bir spor sezonuna iyi başlamak için harika bir fırsat. Neyi seçerseniz seçin, sınırlarınızı zorlamak için Huawei Watch GT 2 Pro’dan destek alacaksınız.

Buraya tıklayarak akıllı saati satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın