Kış için alternatif ısınma teknolojileri

0

Sonbahar aylarının son günlerini yaşadığımız şu günlerde soğuklar ve beraberinde gelen hastalıklar kendisini iyice hissettirmeye başladı. Siz de benim gibi çok üşüyen biriyseniz alternatif ve ekonomik ısınma yöntemleriyle kışı daha sıcak geçirebilirsiniz. Peki ama nasıl? Bu hafta kabarık doğalgaz faturalarına da bir nebze çare olacak alternatif ısınma teknolojilerini yazdım.

crose

Dyson AM05 Hot&Cool Isıtıcılar:

Özellikle şık tasarımı ile dikkat çeken Dyson AM05 Hot&Cool Isıtıcılar, hem ısıtma hem de soğutma konusunda imdadınıza yetişiyor. Hılı ve dengeli br ısı dağılımı sunan  AM05, Air Multiplier teknolojisini kullanıyor. Bu sayede odanın her taarfına eşit ısı dağılımı gerçekleşiyor ve odanın her yerinde aynı sıcaklığı hissedebiliyorsunuz. Fanlı ısıtma ve soğutma yapan bu ürün, güçlü bir hava sirkülasyonuna sahip. Ayrıca çocukların güvenliğini tehdit edecek pervane bulunmaması ve ürünün devrildiğinde otomatik olarak durması da önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

fakir-rf11-turbo-yagli-radyator

Fakir RF-11 Turbo Yağlı Radyatör:

2500 watt gücündeki Fakir RF-11 turbo yağlı radyatör, soğuk kış günlerinde evlerde sıcak ortamlar yaratıyor. Düşük ses seviyesi ile konforlu kullanım sağlayan ısıtıcı, devrilme sonrası devre kesici özelliğiyle de güvenli kullanım sağlıyor. 11 dilimli Fakir RF-11 yağlı radyatör, aşırı ısınmaya karşı korumalı ve ısı ayarlı termostata sahip. 4 tekerlekli kola manevra özelliği ile istenilen her yere rahatça hareket ettirilebiliyor.

fakir-hobby-premium-hellgrau

Ayakları çok üşüyen kızlar için Fakir Hobby S Fanlı Isıtıcı:

Fakir’in bu küçük fanlı ısıtıcısı kış aylarında ayakları çok üşüyen kızlar için oldukça ideal bir ürün. 2000 Watt’lık ısınma imkanı sunan Hobby S, ayarlanabiir termostat, kontrol lambası ve yanma bir gövdeye sahip. Ayrıca ayak ve duvar aparatı da bulunuyor.

simfer-craft-serisi

Simfer Craft Serisi:

Yeni Craft serisi ile dikkat çeken Simfer, evde ve iş yerinizde kullanabieceğiniz birçok ürün seçeneğiyle dikkat çekiyor. Hem konforlu hem de ekonomik ısınmak istiyorsanız ürün serisini incelemenizde fayda var. Craft serisi ve diğer bütün ısıtıcılarda kullanılan özel açılı yansıtma sistemi ile standart yansıtıcı reflektörlerden farklı olarak ısıl ortama 3 farklı açıda yansıtılarak hızlı bir ısınma sağlanıyor ve ısı verimi bu sayede maksimuma çıkıyor. Böylece ısıtıcı sadece çevresini değil, odanın diğer alanlarını da homojen bir ısı dağılımı ile ısıtıyor.

lg-sirius-inverter-klima

LG Sirius Deluxe Inverter V Klima:

Ülkemizin güney kesimlerinde kış ayları diğer bölgelere kıyasla daha sıcak geçtiği için klima diğer ısınma yöntemlerine göre daha çok tercih ediliyor. Yazın sıcak havalarda serinleten, kışın da ısınmaya yardımcı olan klimalar Akdeniz’de oldukça revaçta.

LG Electronics’in inovatif kliması Sirius Deluxe Inverter V, ya sıcaklarında ve kış soğuklarında rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Geliştirdiği en yeni teknoloji ile yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olan Sirius Deluxe Inverter V’nin harcadığı enerji miktarı gerçek zamanlı olarak izlenebiliyor Sirius Deluxe Inverter V, bu özelliğinin yanında sahip olduğu yüksek A++ enerji verimliliği sayesinde kullanıcılara tam bir kontrol ve enerji tasarrufu sağlıyor. Sirius Deluxe Inverter V, 15Hz daha azaltılmış titreşim seviyesi ve yüzde 20 azaltılmış tork kontrolüne sahip gelişmiş kompresör teknolojisi sayesinde sessiz ve yüksek performanslı çalışıyor. Touch Soft Air özelliği ile sağlanan dolaylı hava akımıyla yaz döneminde doğal bir serinlik, kış döneminde ise her noktada eşit ısınma sağlıyor. 9 metre uzaklıktan hissedilebilen güçlü uzun hava akımı ile de geniş mekanları ısıtmaya da yardımcı oluyor.

Cevap bırakın