Kırmızı Xperia XZ Premium, Avrupa yolunda!

0

Xperia XZ Premium, şu anda Sony‘nin en güçlü amiral gemisi konumunda. Parlak krom ve derin deniz siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan cihaz için daha sonra bir de kırmızı renkli model duyurulmuştu.

Geçtiğimiz Mayıs ayında duyurulan bu model, ilk olarak Japonya‘da daha sonra da Malezya‘da satışa çıkmıştı. Şimdi ise gelen bilgilere göre kırmızı renkli model, Avrupa’ya da geliyor.

Kırmızı Xperia XZ Premium, Almanya’da görüldü

Yeni renk seçeneği ilk kez Sony‘nin Almanya resmi online mağazasında görüntülendi. Henüz sipariş verilemese de, bu durum cihazın yakın zamanda satışa çıkaracağını gösteriyor.

Tabii ki kırmızı renkli modelin rengi dışında herhangi bir teknik özellik farkı bulunmuyor. Telefonun özelliklerini hatırlayacak olursak 5.5 inç ekranda 4K çözünürlük ve HDR desteği sunan telefon, gücünü Snapdragon 835 işlemcisinden alıyor. Ayrıca bu telefonla beraber ilk kez bir akıllı telefonda 960 FPS slow-mo video kaydını da görmüştük.

Henüz kırmızı renk seçeneğinin Türkiye’ye de gelip gelmeyeceği belli değil. Ancak ürünün Avrupa’da satışa çıkması, yakın zamanda bize de gelebileceğini gösteren bir işaret.

Cevap bırakın