Kırışıklıklara savaş açma zamanı

0

Aranızda ütü yapmayı seven kaç kişi var? “Ütü yapmayı kim sever” dediğinizi duyar gibiyim. Tabii kırışıklarla boğuşturan, sizi buhardan bayıltan, ağırlığıyla size kol kası yaptıran bir ütüyü sevmek mümkün değil. Ancak ileri teknolojiyle geliştirilen ütüler gerçekten ütü yapmayı çok daha keyifli bir hale getiriyor. Şimdi kırışıklıklara savaş açma zamanı…

Kırışıklıklara savaş açma zamanı

Kırışıklıklara savaş açma zamanı geldi
Hafta arası çalışmaktan ütü yapmaya zaman ayıramıyorsunuz. Hafta sonu geldiğinde de gezmek tozmak istiyorsunuz ve ütü işi yine erteleniyor. Ertesi hafta dolabınızda giyecek bir şey kalmadığında ütü yapmaya kendinizi şartlandırıyorsunuz ve çok eğlenceli olabileceğiyle ilgili kendinizi motive etmeye başlıyorsunuz. Tam motive konusunda başarılı olmuşken ütü odanızda ufak bir dağ oluştuğunu fark etmenizle moraliniz yine düşüşe geçiyor. Ütünüz eğer eskiyse saatleriniz bu odada geçecek demektir. Ancak buharı güçlü, seramik tabanlı, su haznesi geniş ve kolay kavranabilir ütü modelleriyle bu süreyi hem azaltabilir hem de ütü yapma işlemini eziyet olmaktan çıkarabilirsiniz.

İnatçı kumaşlarla nasıl başa çıkacaksınız?
Kırışıklıklara savaş açma zamanı dediğimizde bunu verimli yapabilmek için birkaç ihtiyaç var. Öncelikle kullandığınız ütünün çok ağır olmaması lazım. İkinci olarak da her türlü kumaştaki kırışıklığı kolaylıkla açabilmek için güçlü bir buhara sahip olması gerekiyor. Philips’in Azur Pro serisindeki ürünler oldukça başarılı. Örneğin serinin GC4883 modeli, sahip olduğu güçlü özellikler ile inatçı kumaşlarla bile rahatça baş edebiliyor. Ütü, 220 gramlık şok buhar çıkış performansı ve benzersiz iyonik derin buhar özelliği ile kırışıklıklara savaş açıyor. 2800 Watt’a ulaşan gücü ile 45 saniye gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır hale gelen Philips Azur Pro, 350 ml hacimli su haznesiyle de tek seferde daha fazla parça ütülemeyi sağlıyor. Ütünün 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanı, 6 katmanlı teknolojisi ile çizilmelere karşı da oldukça dayanıklı. Philips’in Azur Pro serisindeki GC4883 modeli kullanımda da bir o kadar güvenli. Ütü beklemeye alındığında 8 dakika, tabanı yere temas halinde ya da yan bırakıldığında ise hareketsiz kaldığını algılayarak 30 saniye sonra kendi kendine kapanıyor.
Philips Azur Pro GC4883 ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

En özel kumaşlar bile zarar görmesin
Ütü yapmanızı çok daha keyifli hale getirecek bir diğer ürün de Fakir’in Skyfall 2800W modeli. Ütünün ilk dikkat çeken özelliği premium double seramik taban teknolojisi. Premium double seramik taban, en özel kumaşların bile zarar görmeden ütülenmesine imkan sağlıyor. 45 gr devamlı buhar ayarı ve 180 gramlık şok buhar tuşu ile inatçı kırışıklıkların üstesinden de rahatlıkla gelebilirsiniz. Gömlek, ceket, perde gibi farklı kumaşların kırışıklıklarını düzeltmek, az giyilmiş kumaşları yıkamadan tazelemek için dikey buhar özelliğini kullanabilirsiniz.
Fakir Skyfall 2800W ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bavulda kırışıklığa son!
Çok fazla seyahat ediyorsanız, çok fazla ütüye de ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Çünkü hiçbir kıyafet bavula özenle koyduğunuz şekilde o bavuldan geri çıkmaz. Muhtemelen şimdi “Yanımda bir de ütü mü taşıyacağım” diyorsunuz. Arzum’un pratik kullanımı ve yüksek buhar performansıyla dikkat çeken modeli Tripper, oldukça rahat taşınabilir ve adından da anlaşılacağı üzere tamamen seyahat odaklı üretilmiş bir ürün. Bavulda kırışan kıyafet derdine son veren Arzum Tripper, sıcaklık ayarı, şok buhar ve sürekli buhar özelliğine sahip. Seramik tabanı ile tüm kumaş türlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. 1150W gücü ile dikkat çeken Arzum Tripper, katlanabilir sap, 21 cm’lik ebat, 55 ml su haznesi ve 680 gr ağırlığa sahip.
Arzum AR 690 Tripper ürününü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın