Kingston DataTraveler Max Type-A tanıtıldı

0

Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc., DataTraveler® Max Type-A’yı bellek ürünleri portföyüne eklediğini duyurdu.

DataTraveler® Max USB Type-C®1 modeli, yeni nesil yüksek performanslı Kingston DT Max USB flash sürücülerini tamamlamak üzere Max serisine katıldı. Her iki sürücü en yeni USB 3.2 Gen 2 standardını kullanıyor.

DataTraveler Max (DT Max) serisi, 1.000 MB/sn okuma ve 900 MB/sn yazmaya ulaşan2 rekor hızıyla piyasadaki en hızlı USB sürücülerden biri ve türünün ilk örneği olarak öne çıkıyor. DT Max serisi, taşınabilirlik ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlandı. DT Max Type-A, Type-A bağlantısı eşliğinde mürdüm – siyah karışımı bir renge sahipken, orijinal DT Max ilk bakışta ayırt edilebilmesi için Type-C bağlantılı ve tamamen siyah bir tasarıma sahip. Çıkıntılı kasa, kullanılmadığında bağlantı ucunu korumaya ve tek bir hareketle kolayca kullanılabilir hale gelmeye yardımcı oluyor. Böylece HD fotoğraflar, 4K/8K videolar, müzik ve diğer büyük dijital dosyaları yüksek hız ve 1 TB3’a varan yüksek kapasite eşliğinde sorunsuz bir şekilde aktararak saklayabiliyor. Anahtarlık halkası ve LED durum göstergesi, sürücüyü sürekli yanında taşımak isteyen kullanıcılar için ideal hale getiriyor.

 

Cevap bırakın